SD Eibar – Sevilla 1:3 (vége) | Real Madrid – UD Almería 3:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Málaga CF 1:0 (vége)
Elche CF – La Coruňa 4:0 (vége) | Villarreal – Atlético Madrid 0:1 (vége)
Real Madrid
3:0 (1:0)
UD Almería
szerda 29.04.2015, 20:00 • Estadio Santiago Bernabéu • Primera División

A kissé álmoskás első félidő végén James Rodriguez lőtt álomgólt, ezzel vezetet 1-0-ra a Real Madrid a szünetben. A forgatókönyv a második játékrészben sem változott. Támadott a királyi gárda. Előbb Dos Santos talált a saját kapujába, majd Arbeloa volt eredményes. Cristiano Ronaldo ma nem talált be, de 3-0-ra így is simán nyert Carlo Ancelotti csapata, amely továbbra is ott liheg a Barcelona nyakán. És készülhet a hétvégi Sevilla elleni idegenbeli mérkőzésre. (21:54:19)

90+3

90+2
    Jese beadását még Isco pöcköli a kapu mellé.

90+1
    Újabb vendég szöglet. Azeez-t szereli végül Lucas Silva.

90
    Két perc lesz a ráadás.

89
    Cristiano Ronaldo ismét célt téveszt. Úgy tűnik, hogy most nem talál be a góllövőlista jelenlegi éllovasa.

88
    Chicharito lő fölé a kapu előteréből.

87
    Vendég sarokrúgás. Tisztázni tudnak a hazai védők.

86
    Kihaszmálja harmadik cserelehetőségét is Carlo Ancelotti Varane helyett Nacho érkezik az utolsó pár percre.
    Álvaro ARBELOA - 3:0

84
    Real Madrid gólt szerzett!
    Itt a harmadik. A szögletet követően nem tudják kellően felszabadítani saját kapujukat a vendégek. Isco ad pazar labdát Chicharito-nak, aki középre lövi a labdát. Az ott érkező ALVARO ARBELOA pedig közelről bepofozza azt.

84
    Jese húzza meg a jobb oldalon. Középre adását szögletre rúgják ki a védők.

83
    A portugál eddig kilencszer próbálkozott kapura lövéssel, ebből háromszor találta el Ruben kapuját.

82
    Cristiano Ronaldo vezeti rá a labdát a védőkre. Középről leadott lövése csúnyán a kapu fölé száll.

81
    Dubarbier bal oldali beadását Espinosa nem tudja úgy átvenni helyzetbe kerüljön.

80
    Tíz perc van hátra a mérkőzésből. Nagyon úgy tűnik, hogy kényelmesen söpri be az újabb három bajnoki pontot a Real Madrid.

79
    Cristiano Ronaldo látványos sarkazása után Coentrao veszít labdát az ellenfél térfelén.

78
    Hemed esik el döntő pillanatban. Pepe-ék így tisztázni tudnak saját kapujuk elől.