SD Eibar – Sevilla 1:3 (vége) | Real Madrid – UD Almería 3:0 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Málaga CF 1:0 (vége)
Elche CF – La Coruňa 4:0 (vége) | Villarreal – Atlético Madrid 0:1 (vége)
Real Madrid
3:0 (1:0)
UD Almería
szerda 29.04.2015, 20:00 • Estadio Santiago Bernabéu • Primera División

86
    Kihaszmálja harmadik cserelehetőségét is Carlo Ancelotti Varane helyett Nacho érkezik az utolsó pár percre.

67
    Kihasználja harmadik cserelehetőségét is Sergi. Verza megy le, Azeez jön be.

65
    Cserélnek a hazaiak is. Rögtön kettőt is. A gólszerző James Rodriguez-t Lucas Silva váltja a folytatásra. Míg Illaramendi helyére Isco érkezik.

61
    Újabb vendég csere. Espinosa érkezik Partey helyére.

59
    Itt a mérkőzés első cseréje. A hazaiak hajtják végre. Meglepő módon Mane jön le. Zongo érkezik a helyére.