20:23
(12:11)
> >
Egy kifejezetten izgalmas és színvonalas mérkőzés végén végül az Érd örülhet, elvitte a két pontot a Népfürdő utcából.
Az első félidőben még a hazaiak vezettek, egygólos előnnyel fordulhattak a második félidőre.
A fordulást követően a kék-fehérek kezdték jobban a második félidőt, majd az Érd összekapta magát és átvette a vezetést. Többször is eldönthette volna a mérkőzést, de a lelkesen játszó hazaiak felálltak, és az 56. percben már 20:20 volt az állás. Az utolsó perceket idegileg az Érd bírta jobban, a hazaik rengeteg technikai hibát követtek el.
A mérkőzés legjobbjai a kapusok voltak, mind Blazek, illetve az érdieknél Janurik és Oguntoye is nagy napot fogott ki.
19:21
(7:12)
> >
Izgalmas hajrával búcsúztak a lányok, a félidei ötgólos hátrányt szép játékkal kettősre dolgozták le, azonban ez nem volt elég győzelmemhez. A következő fordulóban, vasárnap az óváriak a Vác csapatát fogadják, tartsanak akkor is velünk!

Köszönöm a megtisztelő figyelmet!
20:41
(10:19)
> >
Sem technikai képzettségben, sem lövőerőben, sem gyorsaságban nem tudta felvenni ma a versenyt a Szeged a jóval jobb erőkből álló, esélyesebb Dunaújváros ellen. Dobó Mónika a kapuban nyújtott remek teljesítményt a sok kapott gól ellenére, elől pedig Szabó Edina villogott, ameddig tudott.

Az első félidő nagy részében kiválóan játszott és tapadt a Szeged, a 25. percben mindössze két góllal vezetett a DKKA. Onnan azonban meglódult a szekér, talán el is fáradt a Szeged és futószalagon jöttek a gyors gólok a vendégektől. Már a szünetre is kilenccel lépett meg az Újváros.

A szünet után sem lassított az Újváros, akkor lőttek gólt, amikor csak akartak, pedig Dobó igen jól védett végig, amíg pályán volt. A vendégeknél Triscsuk, Takács, Vincze és Gera szórta meg magát rendesen, a különbség teljesen reális. Más sebességben játszott ma az Újváros.

Szeged – Dunaújváros: 20-41!
----
27:23
(17:9)
> >
Két teljesen ellentétes félidőnek lehettünk tanúi. A Siófok az első játékrészben nyolc góllal ellépet ellenfelétől és az előnyéből négy gólt meg tudott őrizni a mérkőzés végéig. A váciak nem feltett kézzel jöttek ki a második félidőre, habár a mérkőzést megfordítani nem tudták, jól játszottak ami bizakodásra adhat okot számukra a nem teljesen így tervezett őszi szezonjuk után.