MTK-Budapest – Érd 20:23 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Fehérvár 19:21 (vége) | Szeged KKSE – Dunaújvárosi KKA 20:41 (vége)
Siófok – Ipress Center-Vác 27:23 (vége)
Siófok KC
27:23 (17:9)
Ipress Center-Vác
kedd 30.12.2014, 19:00 • Beszédes József Általános Iskola tornacsarnoka • Női kézilabda NB1

Két teljesen ellentétes félidőnek lehettünk tanúi. A Siófok az első játékrészben nyolc góllal ellépet ellenfelétől és az előnyéből négy gólt meg tudott őrizni a mérkőzés végéig. A váciak nem feltett kézzel jöttek ki a második félidőre, habár a mérkőzést megfordítani nem tudták, jól játszottak ami bizakodásra adhat okot számukra a nem teljesen így tervezett őszi szezonjuk után.

Köszönjük a megtisztelő figyelmüket! (20:36:45)

Mindkét csapat megköszöni szurkolóiknak a biztatást.

60
    Mérkőzés vége. (27:23)

60
    SZALAI lövi ki jobb fölső sarkot. (27:23)

59
    HORNYÁK átlövésből lő a kapu bal oldalába. (26:23)

58
    SZONDI egy gyors lerohanás után ejti át az időközben Pastrovics helyére beállt Kumpelt. (26:21)

57
    Németh Csilla áll ki a hazaiaktól két percre. (26:21)

57
    DAKOS beállóból eredményes. (26:21)

56
    NÉMETH lő a bal fölsőbe egy gyors lerohanás után. (26:20)

55
    SZALAI átlövésből lő a kapu bal oldalába. (25:20)

55
    SZONDI eredményes szélső befutás után. (24:20)

54
    DEÁKI betörésből eredményes. (24:19)

53
    TÓTH pattintva a kapu bal oldalába lövi a hetest. (23:19)

53
    Váciak kapusukat lehozva támadnak emberhátrányban. (23:19)

53
    Hornyák a felső kapufára vágja a hetest. (23:19)

52
    Fülöp kap két percet váci részről. (23:19)

Bartha Gergely Sámuel

Siófok KC: Pastrovics, Kumpel -Schneider, Piedade, Wörz, Szabadfi, Szekerczés, Szalai, Orbán, Fauszt, Polics, Deáki, Németh, Such, Erdősi, Buzsáki
    Vezetőedző. Golovin Vlagyimir

Ipress Center-Vác: Balog, Bíró – Tóth, Hámori, Farkas, Pelczéder, Shteriova, Hansághy, Fülöp, Dakos, Stefanovic, Szondi, Katona, Hornyák, Drávai, Virág
    Vezetőedző: Ottó Katalin

Játékvezetők: Bán Tamás, Szloska Ernő Krisztián