MTK-Budapest – Érd 20:23 (vége) | Mosonmagyaróvári KCSE – Fehérvár 19:21 (vége) | Szeged KKSE – Dunaújvárosi KKA 20:41 (vége)
Siófok – Ipress Center-Vác 27:23 (vége)
MTK-Budapest
20:23 (12:11)
Érd
kedd 30.12.2014, 18:00 • Népfürdő utcai csarnok • Női kézilabda NB1

Egy kifejezetten izgalmas és színvonalas mérkőzés végén végül az Érd örülhet, elvitte a két pontot a Népfürdő utcából.
    Az első félidőben még a hazaiak vezettek, egygólos előnnyel fordulhattak a második félidőre.
    A fordulást követően a kék-fehérek kezdték jobban a második félidőt, majd az Érd összekapta magát és átvette a vezetést. Többször is eldönthette volna a mérkőzést, de a lelkesen játszó hazaiak felálltak, és az 56. percben már 20:20 volt az állás. Az utolsó perceket idegileg az Érd bírta jobban, a hazaik rengeteg technikai hibát követtek el.
    A mérkőzés legjobbjai a kapusok voltak, mind Blazek, illetve az érdieknél Janurik és Oguntoye is nagy napot fogott ki.
    Köszönöm a figyelmet! (19:32:33)

60
    Mérkőzés vége. (20:23)

60
    A végén még labdát szereztek az érdiek, KRPEZ ziccerben nem hibázott. (20:23)

59
    Idegesek a kék-fehérek, a játékosok nem mernek lőni, majd eladták a labdát. Az Érd leindított, KLIVINYI ziccerben demoralizálóan pörgette be. (20:22)

59
    Az MTK-Budapest időt kért. (20:21)

58
    Blazek most nagyot védett, ezzel meccsben tartotta a hazaiakat. (20:21)

57
    Wolf gyengén lőtte el középről, KLIVINYI viszont a szaggatottról ragasztott hatalmas gólt. (20:21)

56
    Elképesztő izgalmak itt a végén, Krpez szélről most mellé durrantott. (20:20)

55
    Labdaszerzés után leindítottak a hazaiak, SZÁDVÁRI hideg fejjel értékesítette a ziccert. (20:20)

54
    Blazek védett szélről, hazaiaknál viszont TÖRÖK jobb szélről nem hibázott, visszahúzta a rövidbe. (19:20)

53
    PÁLOS-BOGNÁR szedett össze egy kipattanót, nem hibázott ziccerben. (18:20)

52
    VALOVICS fejezte be a hazaiak támadását, jobbátlövőből bombázott nagyot. (18:19)

52
    Klivinyi lövése a blokkon csattant, nem sikerült ellépni a vendégeknek. (17:19)

51
    Az Érd időt kért. (17:19)

51
    Janurik elképesztő, megint nagyot védett! Az Érd támadhat. (17:19)

50
    Varga kapott két perces büntetést, emberhátrányban támadhat az MTK-Budapest. (17:19)

50
    Klivinyi érkezett nagy lendülettel, bal kettőből eleresztett lövését viszont védte Blazek. (17:19)

49
    Janurik megint védett, támadhat az Érd. Ha a vendégeknek most sikerül betalálni, azzal már nagyon komoly lépést tesznek a győzelemért. (17:19)

49
    Az MTK-Budapest időt kért. (17:19)

MTK-Budapest: Ignácz-Pethő, Blazek (kapusok) – Csuka, Horváth, Varga, Ábrahám, Balog, Szádvári, Fekete, Török, Barna, Kovács Gréta, Urfi, Wolf, Khouildi, Valovics
    Érd: Gridnyeva, Janurik, Oguntoye (kapusok) – Schatzl, Kovács Anna, Vukcevic, Kisfaludy, Klivinyi, Pálos-Bognár, Signate, Kostiukova, Krpez, Takács, Mester, Nick

Játékvezetők: Janáky Csaba, Temesi Péter