35:27
(17:11)
> >
Magabiztosan és megérdemelten győzött a PLER hazai pályán.
Ugyan a második félidőben már kevésbé figyeltek a csapatok a védekezésre, inkább felváltva szórták a gólokat, de az kiütközött a mérkőzésen, hogy a hazaiak nagyobb játékerőt képviselnek.
A vendégeknek pedig nem igazán lehet más céljuk ebben az idényben, mint megpróbálni megkapaszkodni az élvonalban. Nem lesz könnyű dolguk. Köszönöm megtisztelő figyelmüket.
24:19
(11:8)
> >
A Fradi végig vezetve megnyerte a mérkőzést 24-19re, néha szorongatott a Vác, de nagyon pontatlanok voltak sokszor a mérkőzés alatt.
39:17
(19:10)
> >
A magyar válogatott a második félidőben 7 gólt kapva magabiztosan nyerte első mérkőzését a venezuelai válogatott ellen. A második félidőben Bujdosó Bendegúz vezérletével, gyors indítás gólokkal könnyedén verte észak-amerikai riválisát. Vasárnap Gabon következik. Azt a mérkőzést is élőben követhetik oldalunkon.
34:31
(20:15)
> >
Az egész mérkőzésen dominánsabban játszó Dunaújváros megérdemelten nyert. A Kolozsvár produkált a második játékrész közepén egy feltámadást, de ezzel csak szorossá tette a végét, a győzelemre nem volt esélyük!
A tornát ezzel az eredménnyel egy mérkőzés után vezeti a Dunaújváros, míg a Kolozsvár utolsó helyről várja a holnapi játéknapot.
A torna következő mérkőzése 18:00-kor kezdődik, a Békéscsaba a Zilah csapatával játszik, ezt a mérkőzést is követhetik nálunk.
27:18
(13:9)
> >
Az egész mérkőzés alatt jobban játszó Békéscsaba megérdemelten nyerte meg a találkozót. Hiába használták ki a Zilah játékosok remekül a nekik megítélt hétmétereseket, az eredmény így 27-18 a hazai csapat javára.
A tornán ezzel az eredménnyel a Békéscsaba felzárkózott a Dunaújváros mellé a ponttáblázatban, míg a Zilah az utolsó helyről várhatja a következő, holnapi meccseket.