23:29
(13:18)
> >
Nehezen indult a mérkőzés a Győrnek, de a kezdeti problémákon hamar túlléptek és Lunde remek teljesítményének is köszönhetően ilyen arányban is megérdemelten nyertek.

A Győr ezzel átvette a vezetést a csoportban és amennyiben a Buducnost nem nyer nagyobb gólkülönbséggel, akkor meg is tartja az első helyet egy forduló után a címvédő.
26:22
(13:11)
> >
Négy góllal győzött a Vác csapata, mindkét félidőt 13-11 arányban nyerte a hazai csapat. A ceglédi szurkolók a bírókat okolják a vereség miatt, de nem tűnt a bíráskodás részrehajlónak, innen nézve rossz esetben is 3-4 vitatható ítélet történt, mindkét fél kárára.
Remek mérkőzést vívtak a második félidőben, végre nem az indulatok, hanem a küzdelem és a szép gólok dominálták az összecsapást az első játékrész rossz befejezése után.
A Vác ezzel felzárkózott és nagyon fontos 2 pontot zsebelt be, ráadásul az egymás elleni összevetésben is két góllal jobbak, ha ez a végén számítana pontegyenlőség esetén.
A végeredmény: Váci KSE – Ceglédi KSE: 26-22.