26:22
(14:10)
> >
Ez volt az év utolsó mérkőzése és a következő hazai mérkőzés február 1-én lesz. Kellemes ünnepeket jó pihenést mindenkinek
23:24
(12:11)
> >
Az 55. percben még három góllal vezető Tatabánya a rossz végjátékának köszönhetően elveszítette ezt a rangadót. Rendkívül kiélezett meccsen, sok szabálytalansággal és büntetőkkel tarkított találkozón vagyunk túl. Szoros volt végig a mérkőzés, úgy látszott, hogy a Tatabánya meg tud lépni, hiszen többször is 2-3 gólos előnyük volt. A rutinos csurgói csapat azonban megmutatta, hogy miért is állnak a bajnoki tabella második helyén. Köszönjük figyelmüket!
25:24
(14:15)
> >
Egy végletekig izgalmas mérkőzésen tartotta otthon a két pontot a PLER-Budapest!
Sokat számított, hogy a második félidőben Váczi Dániel állt a kapuba és ezzel egy tizenöt perces vendég gólcsend volt, ez idő alatt a PLER megfordította a mérkőzést és a legvégén másodpercekkel a vége előtt MIKITA JAKUB átlövés góljával megnyerte a mérkőzést a PLER-Budapest!