31:19
(16:9)
> >
Ennél magasabb színvonalú mérkőzésekhez szokott a győri közönség, ma nagyon sok volt az eladott labda, a kihagyott ziccer, de a hazai győzelem természetesen nem forgott veszélyben. A Győr két újoncot is avatott, a brazil De Aranho Tamires és a saját nevelésű Lakatos Rita is góllal mutatkozott be. A Szeged számára a relatív kis gólkülönbségű vereség teheti kellemessé a hazautat.
28:38
(15:19)
> >
A huszadik percig még egyenrangú partnere tudott lenni a Fradinak a Siófok (10-10). A fővárosiak ezután négy gólos előnyre tettek szert a félidő végéig (15-19).
A második játékrészben már nem tudott felnőni ellenfeléhez a Balaton-parti gárda. Sokat hibáztak támadásban és a védekezésük is egyre kevésbé volt hatékony.
A Fradi pedig kíméletlenül kihasználta ellenfele hibát, így teljesen megérdemelten gyűjtötte be néhol már szemet gyönyörködtető játékkal a három pontot.

Köszönjük a megtisztelő figyelmüket!
29:32
(18:15)
> >
Érdekesen alakult a második félidő. Az első 15 percben a vendégek nem csak leküzdötték hátrányukat, de komoly vezetést is tudtak szerezni. Ezután a hazaiak egyre inkább fel tudtak jönni, a mérkőzés utolsó perceire már ismét döntetlenre állt a meccs, azonban a végjáték az érdieknek kedvezett igazán, hiszen 3 góllal nyerni tudtak Mosonszolnokon.
Az óváriak következő hazai meccse a listavezető Győr ellen kerül megrendezésre, január 24-én, tartsanak akkor is velünk!
32:38
(12:21)
> >
A második félidőben támadásban teljesen más Lokit láttunk, mint az első félidőben. Volt is egy pillanata a mérkőzésnek, amikor talán a kilencgólos hátrány ledolgozása sem tűnt lehetetlennek, de végül háromnál közelebb egyszer sem ért a Debrecen. A védekezést nem tudta megoldani a piros mezes csapat, a Dunaújváros kinti lövői kedvükre fickándozhattak, a 38 lőtt gól önmagáért beszél. Összességében az esélyesebb csapat a meccset végig kézben tartva, teljesen megérdemelten nyert. A mérkőzés legjobbja Bulath Anita volt.

Köszönjük megtisztelő figyelmüket, tartsanak velünk legközelebb is!
34:27
(15:13)
> >
Egy rendkívül zaklatott és feszült mérkőzés végén végül az MTK-Budapest örülhet, hazai pályán tartotta a két pontot. A találkozót rengeteg kiállítás tarkította, és időnként mindkét szurkolótábor hevesen tiltakozott egy-egy játékvezetői döntés ellen.
A hazaiaknál az első félidőben Szádvári és Wolf húzta a szekeret, a második játékrészben pedig Barna és Balog volt megoldhatatlan feladat a békéscsabai védelemnek. A vendég Békéscsabánál Nikolayenko és többé-kevésbé Szabó hozta a tőlük elvárhatót, a többi játékos beleszürkült a mezőnybe.
A hazaiak a második játékrészt kétgólos előnnyel kezdték, majd a fordulást követően fokozatosan húztak el déli riválisuktól. A vendégek vezetőedzője időkéréssel próbálkozott, de igazából ez sem segített csapatán, a hajrá pedig már nagyobb izgalom nélkül telt.