Felkerült a mérkőzés statisztikája, a kezdő csapatok alatt olvasható!
38:26
(21:15)
> >
A mérkőzés elején alaposan bekezdett a Siófok. A 23. percben már 10 góllal elléptek ellenfelüktől (18-8). Ekkor valamelyest megrázta magát a Békéscsaba, a félidő végéig feljöttek 6 gólra. Ezt a különbséget a 40. percig tudták tartani (26-20). Ezután újra beindult a siófoki henger, és még ilyen arányban is megérdemelten nyertek a Balaton-parti lányok.

Köszönjük, hogy velünk tartottak!
23:22
(10:15)
> >
Micsoda mérkőzés! Rég nem látott izgalmak! Eszméletlen feltámadás, illetve zuhanás. Ez jellemzi a mai meccset!

Az Érd 45 percig vezetett, a félidőben öttel is mentek, sőt a 31.percben hat is volt közte, ám ekkor jött egy tizenegy perces érdi gólcsend és zárkózott a hazai csapat. 10:16-ről 14:16-ra jött fel a DKKA, ekkor ismét elmentek négyre a vendégek. Aztán jött a fordulat! 15:19-ről 23:20! Ez 8:1-es részeredmény. Ezzel a feltámadással nyerte meg a meccset a DKKA. Noha még jöttek fel az érdi lányok, de egyenliteni már nem tudtak. Az esély meg volt rá húsz másodperccel a vége előtt, viszont egy technikai hiba megpecsételte a vendégek sorsát.

Gratulálunk mindkét csapatnak, amiért ezt a parádét nyújtották ma a kézilabdát szeretők számára! A végeredmény tehát 23:22 lett a DKKA-nak, ezzel nagy lépést tettek a TOP4-be jutásért! Köszönjük megtisztelő figyelmüket!
40:24
(24:9)
> >
Közepesen jó játékkal is fölényesen nyerte mai mérkőzését a Veszprém, nem volt egy súlycsoportban a két csapat. Mikler és Rózsavölgyi együttesen 47%-os kapusteljesítményt nyújtott, ez is megsüvegelendő. Mindenki pályára lépett a hazai csapatból és hozzá is tette a magáét.

Jamali visszatért, nem is játszott rosszul, bár egyértelmű a meccshiánya egyelőre. Érezhetően a második félidőben már nem vette annyira halálosan komolyan a játékot a Veszprém, a félidei 15 gólos különbséghez egyet pakolt csak hozzá. A különbség nagyjából reálisnak mondható, őrzi ezzel 100%-os mérlegét a SEHA Ligában az MKB.

MKB-MVM Veszprém – Radnicki Kragujevac: 40-24!