21:26
(14:13)
> >
50 percen keresztül nagyon jól tartotta magát a bonzmeccsen az MTK, sőt három góllal is vezettek a második félidő derekán, de a hajrát jobban bírta a nagyobb játékerővel rendelkező Érd, pontosabban lőttek, és hatékonyabban is védekeztek az elfáradó MTK-val szemben, így megérdemelten nyerték a meccset, és szerezték meg a harmadik helyet a Magyar Kupában.
23:29
(14:15)
> >
Jobban kezdte a kupadöntőt a Győr, de az FTC tartotta velük a lépést, a félidei minimális győri előny ledolgozhatónak is tűnt. De a Fradi bennragadt az öltözőben a szünet után, 12 perces gólcsend nem megengedhető egy ilyen szintű csapat ellen, mint a BL-címvédő Győr, akik viszont nem azon a színvonalon játszanak, ahogy egy éve, de a szívük a helyén volt most is, ,megérdemelten hódították el zsinórban tizenegyedszer is a Magyar Kupát.
32:21
(14:9)
> >
Nehezen lendült bele a Veszprém az első félidő első felében, 6:6-ig fej-fej mellett haladtak a felek. A Brest nem szerzett sok gólt, de a Veszprém cserében nagyon pontatlan volt. Ritmust tudott azonban váltani a magyar bajnok és a szünetig öt gólos fórt küzdött ki magának.

A fordulás után magához ragadta a kezdeményezést a Veszprém, egyre növelte előnyét az utolsó negyed órában már fáradni látszó Bresttel szemben. Ne feledjük, a fehéroroszoknak szerda óta ez már a harmadik komoly tétmeccse volt, míg a magyaroknak a második.

Tíz gólos különbségnél már minden eldőlt, végül erre egyet rá is tudott tenni az MKB és megnyerte a SEHA Liga döntőjét! Mikler Roland remekül védett, a két szélső, Ugalde és Marguc is kiváló napot fogtak ki 9-9 szerzett góllal, de Lékai is szépen termelt öt találattal. A Meshkov Brestnél Nikulenkau öt, Stojkovic pedig nyolc góljával emelkedett ki. A Brest számára siker az ezüstérem is, az aranyérem pedig a Veszprémé!

MKB-MVB Veszprém – Meshkov Brest: 32-21!