MTK-Budapest – Érd 21:26 (vége) | Ferencváros – Győr 23:29 (vége)
MTK-Budapest
21:26 (14:13)
Érd
vasárnap 29.03.2015, 13:45 • Audi Aréna, Győr • Magyar kupa

50 percen keresztül nagyon jól tartotta magát a bonzmeccsen az MTK, sőt három góllal is vezettek a második félidő derekán, de a hajrát jobban bírta a nagyobb játékerővel rendelkező Érd, pontosabban lőttek, és hatékonyabban is védekeztek az elfáradó MTK-val szemben, így megérdemelten nyerték a meccset, és szerezték meg a harmadik helyet a Magyar Kupában. (15:10:14)

60
    Mérkőzés vége. (21:26)

60
    Kovács Anna estében lő mellé, de szabaddobást kap, támadó fault az Érdnél, de az MTK már nem tud a kapuba találni a túloldalon. (21:26)

60
    Khouildi adja el a labdát, jöhet az Érd. (21:26)

59
    Szekeres áll ki harmadszor, már nem is jöhet vissza. (21:26)

59
    KLIVINYI szerez labdát, végig is viszi, belövi a ziccert. (21:26)

58
    KPEZ beállóból szerzi a nyolcadik gólját. (21:25)

57
    Valovics lő kiszorított helyzetből a kapusba, jöhet az Érd. (21:24)

56
    Blazek fogja Krpez büntetőjét. (21:24)

56
    Kovács áll ki az MTK-ból, Schatzlt akadályozta ziccerben, hetes jön. (21:24)

56
    Szabó Edina kér időt. (21:24)

56
    Klivinyi adja el a labdát, CSUKA kapja Valovics indítását, be is lövi a ziccert, 20 másodperccel előtte a kapufát találta el. (21:24)

55
    Schatzl lő a hosszú sarok mellé a szélről. (20:24)

54
    Fekete is kiáll lerántásért, 5 az 5-ben a csapatok. (20:24)

54
    Valovics lövését védi Janurik, de Szekeres kiáll lökésért, az Érdnél a labda. (20:24)

53
    Időt is kér az MTK mestere. (20:24)

53
    KLIVINYI egyre pontosabban céloz, néggyel megy már az Érd. (20:24)

53
    Csuka átlövés zúg fölé, marad a labda az MTK-nál, Wolf ziccerben venné át a labdát, de a lábához ér, jöhet az Érd. (20:23)