KHL
Traktor Cseljabinszk – AK Barsz Kazany 3:2 (vége) | Avtomobilist Jekatyerinburg – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 3:2 (vége) | Metallurg Magnyitogorszk – Szalavat Julajev 1:4 (vége)
HC Dinamo Minszk – HK Szibir Novoszibirszk 1:3 (vége)

Kiállítások: 4:8

Fenomenális mérközés , fenomenális hangulatban. Ahogy várható volt harmadik harmadban bizony láttunk is gólt. Talán , ha csak pár másodpercel tovább tartott volna a meccs , lehet még ki is egyenlített volna a vendég Kazaň. Szoros meccs , de Traktor Cseljabinszk gyözelemmel végzödött.

Traktor Cseljabinszk 3:2 AK Barsz Kazany

60:00

59:50
    Panov lövése a kapufáról csapódott vissza.

59:40
    Vendégek kapus nélkül próbálkoznak .

59:30
    Deron Quint nem bírta idegekkel és kiállították, ...rosszkor.

59:20
    Panov lövése centiméterekkel ,de mellé.

58:40
    A vendég edzö idökérést vette igénybe. innen már nehéz lesz kiegyenlíteniük.

58:30
    Nikulin egy könyökölés után kiállítva.

Kuzněcov csapattársát Buliset találta meg , de Bulis a kapusba lötte.

56:30
    Vendég kiállítás következik Danis Zaripov nem bírta ki a hazaiak keménységét és visszavágott.

55:30
    Vendégek nyomás alatt tartják a hazai Traktor Cseljabinszkt, de eredménytalanül.

55:00
    Quintov hatalmasat hibázott, az üres kapuba sem tudodd betalálni.

53:30
    Katičev végül elhadja a pályát és a cserepadra kényszerül. Remélhetöleg nem súlyos sérülés.

53:00
    Jengenij Katičev a földön fekszik Nikolaj Žerděv jóvoltából, de kiállítás most mellözik a játékvezetök.

51:00
    Medvěděv lövése Fokin kapus kezébe ér. Küzdenek a vendégek, de mind hiába.

49:00
    Hazaiak ismét gólt szereznek. Kontiolát megjátszották és befejezi ahogy kell. Hatalmas ováció a hazai csarnokban, vezet Cseljabinszk.

48:00
    Egy nagyszerü lövés a vendégektöl, de a hazai Fokin nem hadja bevenni kapuját.

47:30
    Nagyon jó mérközésnek lehetünk részesei. Pár perc telt a meccsböl de már 1:1 a harmadik harmad eredménye.

46:30
    Nagyszerü áttadás után Deron a kapuba talált, 2:2

46:00
    Ujabb kiállítás,Denis Golubjov két percet pihenhet.

46:00
    Glinkin lö, de nem ér el a kapuig.

45:00
    A Traktor gólt szerzett!
    Gólszerző DANISU ZARIPOV, Nikulin gólpasszával.

44:00
    Lauris Darzinšt lövés pillanatában faulolták,Nikita Nestěrov korcsolyázhat a padra.

43:00
    Hazaiak kiegészülnek, újra támadást próbálnak indítani,egyenlöre sikertelenül.

42:00
    Hazaiak újra sarokba szorulnek, csak védekezni tudnak.

41:00
    Vendég Kazaň kiegészült, mostmár a vendégek vannak fölényben.

40:30
    Bělov kiállítva ütöje kicsit magasra szállt.

40:01
    Elkezdődött a harmadik harmad.

Stasztikák a második harmadban:
    Kapuralövés: 13:4 (összesen 29:13)
    Kiállítások: 2:4 (összesen 4:8)

Második harmadban gólnélküli döntetlent láttunk , tahát összesítésben is marad az 1:1. Ebben a harmadban kicsit sem unatkozhattunk, hatalmas iram egy két kiállítással ízesítve. Következö harmadban már a kapu sem marad korong nélkül, minden bizonnyla gólt is látunk.

40:00

39:00
    Grigorij Panin ismét kiállítva az utolsó percben. Hazaiak 1 percig elönyben támadhatnak és természetesen elönnyel kezdik az utolsó harmadik harmadot.

38:00
    Nikulon remek áttadása Golubjovra aki egyedül támadhatott Fokulin kapujára, de a befejezés elég gyatrára sikerült. Nagy hiba...

37:00
    Hazaiak teljes létszámban, kivédekeztek az emberhátrányt.

35:30
    Hazaiak védekeznek, próbálnak szabályosan felszabadítani, de Kazaň ellen az elég nehez feladat.

35:00
    Andrej Popov kiállítatja magát, hazaiak emberhátrányban folytatják. Nagy esély a Kazaňnál.

34:30
    Kazaň ismét a hazaiak kapujánál veszélyeztet, de most sincs gól.

34:00
    Kllemetlen lövés Folkin kapuja felé, de Folkin kesztyüjében landol a korong.

33:00
    Golubjov lövése a Fokin kapufáján csattan.

32:00
    Második harmad sokkal nagyobb tempót diktál, már kiegyenlített játék folyik, de gól még mindig nincs.

30:30
    Erdekes események történnek,Nikulin újra a cserék közt még 3 percet sem töltött a jégen .

29:00
    Kornějev ismét a jégén , vendégek teljes létszámban. Traktor nem használta ki a fölényt.

28:00
    Barulin fantasztikusan véd ma , ismét fedi Kuzněcov lövését.

Konstantin Kornějev kiállítása következik a hazaiak áttvehetik a vezetést mivel emberfölényben játsszanak 5 a 4 re .

27:00
    Deron Quint közeli és szabad lövése nem talált célt, mellé.

25:30
    Žerděv kereste Těreščenk de a védök idöben kiiktatták a támadókat.

25:00
    Traktor Cseljabinszk nagy nyomás alatt, meglehetösen érik a második gól a Kazaňnak.

24:00
    Konstantin Panov lövése Barulinról a kapu mögé pattant.

22:00
    Kazaň nagyon aktívan kezd , próbálkoznak , de a hazai Traktor szintén agreszsívan védekezik.

21:30
    Kontioly lövését a kapus hárítja. Elsö komolyabb helyzet, de állás még minidg döntetlen.

21:00
    A korongot a vendégek szerezték meg és el is indították elsö támadásukat , amely kissé rossz lövést követett.

20:01

Statisztika az elsö harmadban:

Kapura lövés: 15:8
    Kiállítások: 2:4

Eddig nem lehet okunk panaszkodni. Igazi derbyt láthatunk, az eredmény még mindig kiegyenlített. A hazai szurkolókra sem lehet panasz, fantasztikus hangulatot biztosítanak a csapatok számára.

20:00
    Befejeződött az első harmad.

19:00
    Traktor tartogatja a korongot, szépen adogat , de a kemény Kazaň védekezés megtöri a játékot.

17:30
    Mindkét csapat kiegészült, újra 5 az 5 re támadhatnak a játékosok. Jakucenj lövését ismét Barulin a hazai kapus hárítja.

16:30
    Négy a négyre küzdenek a csapatok. Hazaiak intenzívebben támadnak.

16:00
    újabb kiállítás, de mostmár mindkét csapatnál. A hazai Jevgenij Katičev és a vendég csapatkapitány Alexej Morozov is a padra kerül.

15:30
    Kiegészültek a vendégek , Immonen újra a jégen.

15:00
    A vendégek elhalasztották a lehetöséget, indultak a hazaiak és gólt szereztek. Az állás 1:1 Čeljabinsk jóvoltából.

14:00
    Arťoma Lukojanova kellemetlen lövését védik, csaknem gól.

13:00
    Az elsö kiállítást a vendégek kapták, Immonen szabálytalansága után.

13:00
    Barulin fedi Maxima Jakucenji lövését.

11:00
    Vendégek jóval visszavettek , kissé paszsívak is, de nagyon jó a védelem.

10:00
    Nikulin indulhatott volna , de kiváló védekezés eredményeként , elveszíti a pukkot.

Darzinš lö, éppen csak mellé.

7:00
    Traktor még egynelöre nemigazán érzik a pukkot, pontatlan passzok sorozata.

6:00
    Ismét egy vendég támadás,Nikulina bombalövését a hazai Fokin védi. Továbbra is 0:1

5:00
    Barulin nagyszerut védett, a vendégek kicsit vissza is fogtak magukat inkább védekeznek

4:12
    Kazaň gólt szerzett, gyönyörü adogatással vezetnek a vendégek

Žerděv lött , de ismét Fokin védett. Kiváló meccsnek igérkezik.

Hazaiak támadhattak és majdnem megszerezték a vezetést, de 2 az 1 re mellé lötték.

Az elsö támadást a vendégek irányításával a hazai kapus védett.

00:01
    Felhangzott az orosz himnusz és kezdetét veszi a mérközés. Nézzük mit hoznak össze a csapatok.

00:01

játékosok:
    Traktor Cseljabinszk: Traktor Čeljabinsk: Fokin (Garnett) - Quint, Rjabykin, Vasilčenko, Bělov, Katičev, Razin, Šinin, Nestěrov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Panov - Popov, Glinkin, Antipov - Dugin, Ničuškin, Karpov

AK Barsz Kazany: Barulin (Garipov) - Nikulin, Kornějev, Kuljaš, Medvěděv, Tokranov, Panin, Jarullin - Zaripov, Kapanen, Morozov - Pesonen, Immonen, Obuchov - Darzinš, Těreščenko, Žerděv - Golubjov, Bodrov, Lukojanov - Petrov

Játékvezetők: Bělov, Ščenjov - Sirotkin, Metalnikov

A KHL mai játéknapján egyenlö esélyekkel induló csapatok mérközését követhetjük végig.

Csapatok a nyugati kontinentális jégkorong liga Charlamov divízioban szerepelnek.
    A hazai Traktor Cseljabinszk 3.helyen, 77 ponttal várhatja a vendékeket.
    A vendégek viszont elökelö 2. helyen ,86 ponttal. Kazaň viszont még csak 41 mérközést játszott le, míg a többiek már 43.
    Tényleg szoros mérközésnek nézünk elébe.

Traktor Cseljabinszk az utolsó 6 mérközésén meglehösen alulmaradt, mivel csak 1 gyözelmet tudhat a háta mögött.
    Bars Kazaň épp az ellenkezö eredményekkel dicsekedhet, 6 meccsböl 5 megnyert.

Egymás elleni adatok elég kiegyensúlyozottak :
    Traktor Cseljabinszk - 8 gyözelem
    AK Barsz Kazany - 9 gyözelem

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 14:00 - kor kezdődik.

Gólok és gólpasszok: 5. JANNE PESONEN, 15. CHISTOV (Kuzněcov), 45. DANISU ZARIPOV (Nikulin), 47. QUINT (Kuzněcov), 49. KONTIOLA (Jakucenja)