KHL
Traktor Cseljabinszk – AK Barsz Kazany 3:2 (vége) | Avtomobilist Jekatyerinburg – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 3:2 (vége) | Metallurg Magnyitogorszk – Szalavat Julajev 1:4 (vége)
HC Dinamo Minszk – HK Szibir Novoszibirszk 1:3 (vége)
Traktor Cseljabinszk
3:2 (1:1, 0:0, 2:1)
AK Barsz Kazany
csütörtök 17.01.2013, 14:00 • Arena Traktor, Celjabinsk • KHL

59:30
    Deron Quint nem bírta idegekkel és kiállították, ...rosszkor.

58:30
    Nikulin egy könyökölés után kiállítva.

56:30
    Vendég kiállítás következik Danis Zaripov nem bírta ki a hazaiak keménységét és visszavágott.

48:00
    Egy nagyszerü lövés a vendégektöl, de a hazai Fokin nem hadja bevenni kapuját.

46:00
    Ujabb kiállítás,Denis Golubjov két percet pihenhet.

44:00
    Lauris Darzinšt lövés pillanatában faulolták,Nikita Nestěrov korcsolyázhat a padra.

40:30
    Bělov kiállítva ütöje kicsit magasra szállt.

39:00
    Grigorij Panin ismét kiállítva az utolsó percben. Hazaiak 1 percig elönyben támadhatnak és természetesen elönnyel kezdik az utolsó harmadik harmadot.

35:00
    Andrej Popov kiállítatja magát, hazaiak emberhátrányban folytatják. Nagy esély a Kazaňnál.

Konstantin Kornějev kiállítása következik a hazaiak áttvehetik a vezetést mivel emberfölényben játsszanak 5 a 4 re .

16:00
    újabb kiállítás, de mostmár mindkét csapatnál. A hazai Jevgenij Katičev és a vendég csapatkapitány Alexej Morozov is a padra kerül.

13:00
    Az elsö kiállítást a vendégek kapták, Immonen szabálytalansága után.

Gólok és gólpasszok: 5. JANNE PESONEN, 15. CHISTOV (Kuzněcov), 45. DANISU ZARIPOV (Nikulin), 47. QUINT (Kuzněcov), 49. KONTIOLA (Jakucenja)

Traktor Cseljabinszk: Traktor Čeljabinsk: Fokin (Garnett) - Quint, Rjabykin, Vasilčenko, Bělov, Katičev, Razin, Šinin, Nestěrov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Panov - Popov, Glinkin, Antipov - Dugin, Ničuškin, Karpov
    AK Barsz Kazany: Barulin (Garipov) - Nikulin, Kornějev, Kuljaš, Medvěděv, Tokranov, Panin, Jarullin - Zaripov, Kapanen, Morozov - Pesonen, Immonen, Obuchov - Darzinš, Těreščenko, Žerděv - Golubjov, Bodrov, Lukojanov - Petrov

Játékvezetők: Bělov, Ščenjov - Sirotkin, Metalnikov