KHL
Traktor Cseljabinszk – AK Barsz Kazany 3:2 (vége) | Avtomobilist Jekatyerinburg – Nyeftyehimik Nyizsnyekamszk 3:2 (vége) | Metallurg Magnyitogorszk – Szalavat Julajev 1:4 (vége)
HC Dinamo Minszk – HK Szibir Novoszibirszk 1:3 (vége)

Kiállítások: 4:8

Fenomenális mérközés , fenomenális hangulatban. Ahogy várható volt harmadik harmadban bizony láttunk is gólt. Talán , ha csak pár másodpercel tovább tartott volna a meccs , lehet még ki is egyenlített volna a vendég Kazaň. Szoros meccs , de Traktor Cseljabinszk gyözelemmel végzödött.

Traktor Cseljabinszk 3:2 AK Barsz Kazany

60:00

59:50
    Panov lövése a kapufáról csapódott vissza.

59:40
    Vendégek kapus nélkül próbálkoznak .

59:30
    Deron Quint nem bírta idegekkel és kiállították, ...rosszkor.

59:20
    Panov lövése centiméterekkel ,de mellé.

58:40
    A vendég edzö idökérést vette igénybe. innen már nehéz lesz kiegyenlíteniük.

58:30
    Nikulin egy könyökölés után kiállítva.

Kuzněcov csapattársát Buliset találta meg , de Bulis a kapusba lötte.

56:30
    Vendég kiállítás következik Danis Zaripov nem bírta ki a hazaiak keménységét és visszavágott.

55:30
    Vendégek nyomás alatt tartják a hazai Traktor Cseljabinszkt, de eredménytalanül.

55:00
    Quintov hatalmasat hibázott, az üres kapuba sem tudodd betalálni.

53:30
    Katičev végül elhadja a pályát és a cserepadra kényszerül. Remélhetöleg nem súlyos sérülés.

53:00
    Jengenij Katičev a földön fekszik Nikolaj Žerděv jóvoltából, de kiállítás most mellözik a játékvezetök.

51:00
    Medvěděv lövése Fokin kapus kezébe ér. Küzdenek a vendégek, de mind hiába.

49:00
    Hazaiak ismét gólt szereznek. Kontiolát megjátszották és befejezi ahogy kell. Hatalmas ováció a hazai csarnokban, vezet Cseljabinszk.

48:00
    Egy nagyszerü lövés a vendégektöl, de a hazai Fokin nem hadja bevenni kapuját.

47:30
    Nagyon jó mérközésnek lehetünk részesei. Pár perc telt a meccsböl de már 1:1 a harmadik harmad eredménye.

Gólok és gólpasszok: 5. JANNE PESONEN, 15. CHISTOV (Kuzněcov), 45. DANISU ZARIPOV (Nikulin), 47. QUINT (Kuzněcov), 49. KONTIOLA (Jakucenja)

Traktor Cseljabinszk: Traktor Čeljabinsk: Fokin (Garnett) - Quint, Rjabykin, Vasilčenko, Bělov, Katičev, Razin, Šinin, Nestěrov - Čistov, Bulis, Kuzněcov - Kontiola, Jakucenja, Panov - Popov, Glinkin, Antipov - Dugin, Ničuškin, Karpov
    AK Barsz Kazany: Barulin (Garipov) - Nikulin, Kornějev, Kuljaš, Medvěděv, Tokranov, Panin, Jarullin - Zaripov, Kapanen, Morozov - Pesonen, Immonen, Obuchov - Darzinš, Těreščenko, Žerděv - Golubjov, Bodrov, Lukojanov - Petrov

Játékvezetők: Bělov, Ščenjov - Sirotkin, Metalnikov