Bayern München – SpVgg Greuther Fürth 2:0 (vége) | Werder Bremen – Borussia Dortmund 0:5 (vége)
Werder Brémy
0:5 (0:2)
Borussia Dortmund
szombat 19.01.2013, 18:30 • Weserstadion, Bréma • Bundesliga

Egy elképesztően jól és magabiztosan futballozó Borussia Dortmund ezen a meccsen szinte akkor lőtt gólt a Werder Bremennek, amikor csak akart! Könnyed, ötgólos vendéggyőzelem született, a Bréma ilyen játékkal nemhogy nem fog a nemzetközi kupaszereplést jelentő helyekért hajtani, de még a kiesés szele is meglegyintheti Őket.
    Még egyszer a végeredmény: Werder Bremen-Borussia Dortmund 0-5.
    Köszönjük megtisztelő figyelmüket, viszontlátásra a következő mérkőzéseken! (20:25:40)

91
    Gyakorlatilag nem is volt hosszabbítás...

91
    de Bruyne távoli gyenge lövése ment nagyon mellé.

90
    Vajon lesz -e hosszabbítás egy ilyen sima meccsen?

89
    Junuzovic passzolt nagyon gyengén a kapus ölébe.

87
    Csak egyetlen szóval lehetne jellemezni a Borussia Dortmund támadójátékát; TÖKÉLETES!

85
    A Dortmund gólt szerzett!
    Gólszerző BLASZCZYKOWSKi.

KIÜTÉS! JAKUB BLASZCZYKOWSKI passzolt a kapuba Piszczek labdájából! Megint egy szép lengyel összjátékot láthattak a nézők. 0-5

83
    Csere a Werder Bremen-nél/nál: lemegy Kehl, bejön Sahin.

81
    Gólszerző LEWANDOWSKi.
    Piszczek jobb oldali beadását passzolta könnyedén a kapuba ROBERT LEWANDOWSKI. már 0-4!

80
    Ez az utolsó 20 perc - így háromgólos dortmundi vezetésnél - már nem fog piros betűkkel bevésődni a futball-annalesekbe...

78
    Csere a Werder Bremen-nél: lemegy Elia, bejön Ignjovski.

77
    A három gólszerzőjéből már csak Felipe Santanát hagyta a pályán Jürgen Klopp vezetőedző.

76
    Csere a Borussia Dortmund-nál: lemegy Götze, bejön Bender.

75
    Mezőnyjáték folyik ezekben a percekben; a Bremen nem tud, a Dortmund pedig érthetően már nem akar ritmust váltani.

73
    Tényleg feladta Bréma? Nem nagy meggyőződéssel mennek előre a zöld mezesek!

71
    Csere a Borussia Dortmund-nál: lemegy Reus, bejön Blaszczykowski.

71
    Csere a Werder Bremen-nél: lemegy Petersen, bejön Akpala.

69
    Az az érzése az embernek a meccset nézve, hogy a Bremen gyakorlatilag feladja, míg a Dortmund teljesen magabiztos.