Elefántcsontpart_dup – Togó 2:1 (vége) | Tunézia – Algéria 1:0 (vége)
Tunézia
1:0 (0:0)
Algéria
kedd 22.01.2013, 19:00 • Royal Bafokeng Stadium — Phokeng, Dél-afrikai Köztársaság • Afrikai Nemzetek Kupája

A mérkőzés során Algéria végig jobban játszott ellenfelénél, de ilyen a futball, mert a kihagyott helyzetek megbosszulták magukat: Msakni hatalmas góljával a 90. percben Tunézia megszerezte a vezetést, majd pár perc múlva a győzelmet is.
    Az Tunéziai csapat egy lépéssel közelebb került ezzel a szerencsés győzelemmel a továbbjutáshoz. (20:59:15)

94
    Egy utolsó szöglet talán Tunéziának, de melléfejelik.

92
    Tunéziai szöglet, kifejelik, jöhet a következő, Ben Cherifia kiüti a beadást.

Tunézia gólt szerzett!

MSAKNI hatalmas gólt varázsolt húsz méterről Mbolhi kapujába!

89
    Még egy szöglet Algériának, de ezt is kifejelik a védők.

87
    Szabadrúgás Algériának, 26 méterről.
    Chemamm csúnyán fölé lőtte.

86
    Kis kavarodás után Slimaniról pattant mellé a labda.

86
    Guedioura helyére Lemmouchia állt.

85
    Slimani próbálkozott lövéssel, de kipattant a védőkről.

84
    Harbahqui helyére jött be Ben Youssef.

83
    Slimani robbant be egy beadásra de nem sikerült fejelnie.

81
    A játékosok egy kirúgás előtt fél perc ivószünetet tartottak, a spori rájuk szólt , hogy jöjjenek már.

80
    Darragi húzott el a bal szélen de Fedhouli utólérte, és kivezette a labdát.

77
    Mbolhinak kellett tisztázni egy hosszú indításnál.

74
    Harbaqui lövése alig kerülte el az Algériai kaput.

73
    Soudani váltotta Cadamurot.

Kolarics László

Gólok: 90. Msakni

Lapok:   12. Abdennour (TUN), 37. Harbaqui (TUN), 90. Msakni (TUN) - 71. Mesbah (ALG)

Tunézia: Ben Cherifa - Abdennour, Chemmam, Ifa, Hichri - Msakni, Mouelhi, Traoui(46.Darragi) , Jomaa(16.Harbaqui helyette 84.Ben Youssef) - Hammami, Khalifa.
    Algéria: Mbolhi - Mesbah, Belkalem, Cadamuro(73.Soudani), Medjani - Kadir(90.Aoudia), Mostefa, Feghouli, Guedioura(86.Lemmouchia) - Lacen, Slimani

Játékvezetők: B.Gassama - Ogbamariam, Edibe