FC Augsburg – FC Schalke 04 0:0 (vége) | SpVgg Greuther Fürth – 1. FSV Mainz 05 0:3 (vége) | Hannover 96 – VfL Wolfsburg 2:1 (vége)
SC Freiburg – Bayer Leverkusen 0:0 (vége)
FC Augsburg
0:0 (0:0)
FC Schalke 04
szombat 26.01.2013, 15:30 • SGL Arena, Augsburg • Bundesliga

Egy pontot tud hazavinni Augsburgból a Schalke, de sem a gól nélküli eredményre, sem a mutatott játékra egyáltalán nem lehet büszke a gelsenkircheni csapat.
    Az első félidőben egy Farfan lövésen kívül nem volt helyzetük, miközben a hazaiak előtt négy gólszerzési lehetőség is adódott.
    A második félidőre már kiegyenlítettebb lett a játék képe, mindkét oldalon nagyjából azonos számú veszélyes lehetőség adódott. Gólt azonban egyik csapat sem tudott szerezni, így be kell érniük a pontosztoszkodással, ami igazából egyik gárdának sem jó (17:28:15)

92
    Höwedes sárgul be

91
    A Scahlke térfelén zajlik a játék

90
    2 perc lesz a hosszabbítás

88
    Koo csinál meg egy cselt, majd utána még egyet próbál, de ez már nem jön össze neki

86
    Kirúgással jöhetnek a vendégek

86
    Bármelyik csapat is szerezzen gólt a hajrában, az valószínűleg megnyeri a mérkőzést. Jelenleg mindkét együttes a győzelemre játszik

85
    Utolsó vendég csere: Draxler helyett Barnetta a pályán

84
    Holtbyt támadják le labdakihozatal közben, de a Schalke középpályása megoldja a helyzetet

83
    Egy ígéretes vendég akció akad meg les miatt

82
    Werner helyett Hahn a pályán a hazaiaknál, mindkét csapatnak 1-1 cseréje maradt

80
    Az utóbbi percekben a Shalke támad, az Augsburgnak vagy elfogyott az ereje így a végére, vagy tudatosan rendezkednek be kontrákra