FC Augsburg – FC Schalke 04 0:0 (vége) | SpVgg Greuther Fürth – 1. FSV Mainz 05 0:3 (vége) | Hannover 96 – VfL Wolfsburg 2:1 (vége)
SC Freiburg – Bayer Leverkusen 0:0 (vége)
SC Freiburg
0:0 (0:0)
Bayer Leverkusen
szombat 26.01.2013, 18:30 • MAGE SOLAR Stadion, Freiburg • Bundesliga

Az Augsburg - Schalke után ez a mérkőzés is 0:0-val végződött. Magas színvonalú játékról nem beszélhetünk, a sok technikai hiba rányomta a bélyegét mind a két félidőre.
    Mindezek ellenére akadtak lehetőségek mindkét együttes előtt, a mérkőzés legnagyobb helyzetét Schürrle hagyta ki a 71. percben, a gólt csak a hazai kapufa akadályozta meg (20:28:08)

91
    Les a hazaiaknál, hamarosan vége a mérkőzésnek

91
    Baumann küldi előre a labdát

90
    1 perc lesz a hosszabbítás

85
    Guede szánja el magát lövésre jó 20 méterről, Leno parádésan véd, sarokrúgás következik a hazaiaknak!

85
    Kruse van lesen

84
    Lehet, hogy a vendégek a meccslabdát puskázták el

83
    Óriási Lverekusen helyzet marad ki! Schürrle gyönyörűen csinálta meg a cselt a tizenhatoson belül, majd remek helyzetből lőhetett, de Baumann bravúrral véd!