Fortuna Düsseldorf – VfB Stuttgart 3:1 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Bayern München 0:3 (vége) | FC Schalke 04 – SpVgg Greuther Fürth 1:2 (vége)
1899 Hoffenheim – SC Freiburg 2:1 (vége) | VfL Wolfsburg – FC Augsburg 1:1 (vége) | Hamburger SV – Eintracht Frankfurt 0:2 (vége)
TSG 1899 Hoffenheim
2:1 (2:1)
SC Freiburg
szombat 02.02.2013, 15:30 • Rhein-Neckar-Arena, Sinsheim • Bundesliga

Részemről ez minden, további szép napot kivánok. (17:25:09)

Az első félidőben a vendégek szereztek vezetést a 6. percben Krusenak köszönhetően, ezután Volland 2 góljának (12., 27. percben) köszönhetően sikerült forditani és megszerezni a 3 pontot.A második félidőben a vendégek célja az egyenlités és a meccs megforditása volt, de ez nem sikerült, annak ellenére, hogy becsületesen próbálkoztak. A hazaiak nagyon hatékonyan védekeztek. A végén eldönthették volna a meccset, de nem használták ki a meccs egyik legnagyobb helyzetét. A vendégek játékába sok pontatlanság csúszott, igy a hazaiak otthon tartották a 3 pontot.

90+2
    Még egy utolsó nagy roham a vendégektől.

90+1
    Két perc hosszabitás.

90
    Hatalmas helyzetet hagytak ki a hazaiak. Eldönthették volna, csak nehogy ráfázzanak.

90
    Derdiyok próbálkozott kapuralövéssel, mellé.

90
    Az utolsó perchez érkeztünk.

88
    A vendég támadást támadó szabálytalanság állitotta meg.

87
    Továbbra is vendégek próbálkoznak a hazai térfélen.

86
    Csere a TSG 1899 Hoffenheim-nél/nál: lemegy Rosenthal, bejön Jendŕíšek.

85
    Le is cserélték a sárgát követően. Firmino helyett Ochs a pályán.

84
    Firmino kapott sárgát a hazaiaktól.

84
    A vendégek most eljutottak a hazaiak tizenhatosába, de túlkombináltak és lövésig se jutottak.

83
    A szöglet után hatalmas kavarodás alakult ki a hazai tizenhatosban, aminek Hartmann játékvezető vetett végett. Szabadrúgás kifele, Matuidi szabálytalankodott.

82
    Szöglettel jön a Freiburg. Ebben a statisztikai adatban vezetnek.

81
    A Freiburg játékosai egyre idegesebbek és egyre több hiba csúszik a passzaikba. Egyszerűen nem tudnak helyzetbe kerülni.

80
    A vendégek továbbra is próbálkoznak a helyzetkialakitással, egyenlőre sikertelenül.

79
    Csere a SC Freiburg-nél/nál: lemegy Schmid, bejön Makiadi.

78
    Csere a TSG 1899 Hoffenheim-nél/nál: lemegy Weis, bejön Williams.

76
    Freiburg támadása megakadt egy támadó faultnak köszönhetően.

75
    A hazaiak vágták ki a labdát, ami Baumann kapushoz került, ő rögtön újabb támadást indit.

73
    A vendégek becsületesen próbálkoznak.

73
    Ebből a szögletből se alakult ki helyzet.

72
    Szöglet a vendégeknek.

71
    Csere a TSG 1899 Hoffenheim-nél/nál: lemegy De Camargo, bejön Derdiyok.

69
    Sorg ivelt be a másik oldalon, de a hazaiak tisztáztak.

68
    Hosszú idő után a hazaiak támadtak, de a támadásukat Baumann ügyesen állitotta meg.

66
    A hazaiak nagyon jól védekeznek.

66
    Eugen Polanski kapott sárgát a szabálytalanságáért.

64
    Továbbra is a vendégek próbálkoznak helyzetet kialakitani a hazai térfelen.

62
    A beivelés után Gomeshoz került a labda.

62
    Ujabb szöglet a vendégeknek.

61
    Freiburg jön szöglettel.

60
    De Camargo került lövő helyzetbe, de elég nehéz lövés volt és nem tudott túljárni Baumann eszén.

58
    A vendég akciót a biró allitotta meg, mert az egyik játékos lesen volt.

57
    Továbbra is a hazai térfelen a labda.

56
    Freiburg került a 16os elé, de túlkombinálták.

54
    Felszabadult a Hoffenheim kapuja egy felszabaditásnak köszönhetően.

53
    Szépen kombináltak a vendégek, de Flum lövés helyett passzolt, igz elmult a veszély.

52
    A hazai csapat beszorult, de a vendégek nem tudtak nagyobb helyzetet kialakitani.

50
    Baloldali beadás után 11 méterről fejelt Rosenthal, de Gomes védett.

49
    Gomes húzta le a beadást.

48
    Szöglet a Freiburgnak.

46

Az első félidőben 3 gólt láthattunk. A hazaiak elég álmosan kezdtek, ennek köszönhetően az első gólt a vendégek szerezték Kruse jóvoltából. De Volland fantasztikus teljesitményének köszönhetően a hazaiaknak sikerült megforditani a mérkőzést. A Freiburg többet birtokolta a labdát, de miután a Hoffenheim csapata átvette a vezetést, elkezdtek a saját térfelükön kombinálgatni. A második félidő elég érdekesnek igérkezik, szóval maradjanak velünk.

45
    1 perc a hosszabitás.

45
    Hedenstad kapott sárgát a megmozdulásáért.

45
    A félidő utolsó percéhez érkeztünk.

43
    Beck indult meg előre, de szabálytalankodott.

42
    Oliver Sorg lőtt fölé elég messziről.

41

40
    Hazaiaknál a labda, akik nem sietnek sehova, a saját térfelükön passzolgatnak.

38
    Usami ivélt a 16osba, ahol meg is találta Abrahamot, de ő melléfejelt.

37
    A hazai védelem egyre stabilabb lábakon. Sikerül megállitaniuk a vendég rohamokat, nem úgy, mint a mérkőzés elején.

36
    Ismét a vendégek próbálkoznak.

35
    Egy kemény összecsapás után a biró mindkét csapat játékosát figyelmeztette.

34
    Caligiuri akart betörni a védők között, de ez nem jött össze neki

33
    Folyamatosan a hazai csapat térfelén a labda, de elég messze a kaputól.

31
    Ismét Kevin Volland került helyzetbe, de az egyik védő remek ütemben lépett közbe és megmentette csapatát.

31
    Rosenthal lőtt kapura, el is találta, de gól nem esett.

30
    Továbbra is a Freiburg csapata próbálkozik.

29
    A vendégek egy rossz passznak köszönhetően eladták a labdát.

55
    Freiburg támadott ismét, de Sorg pontatlanul passzolt.

26
    A Hoffenheim gólt szerzett!
    Gólszerző VOLLAND.
    Tobias Weis remek labdát adott VOLLANDNAK aki ismét élt a lehetőséggel.

25
    Beck kapott sárgát.

24
    Becket faultolták, szabadrúgással jön Freiburg térfelén.

24
    Pontatlan passzal végződött a Freiburg akciója, a labda Gomes kezében.

23
    A Hoffenheim térfelén folyik a játék, de a 16ig már nem jutottak el a vendégek.

23
    Gomesnek kellett közbeavatkoznia, jó ütemben lépett ki, igy megállitotta a hazai támadást.

22
    A hazaiak lövése ment mellé.

21
    Kicsiben játszották meg a szögletet, de nem tartogatott veszélyt.

20
    Újabb szöglet a hazaiaknak, Usami végzi el.

19
    Beck került helyzetbe, de rosszul találta el a labdát igz nem okozott veszélyt a lövés.

17
    Hoffenheim jön szöglettel.

16
    A hazaiaktól Johnson csúnyán lépett oda Schusternak, de megúszta egy figyelmeztetéssel.

15
    Kemény párharcok folynak a pályán, a játékosok nem kimélik egymást

10
    Beigazolódott, ha nem adsz kapsz. Firmino lépett ki egy szép passznak köszönhetően, kicselezett két védőt, de csak kapufát lőtt. Szerencséjére a kipattanó VOLLAND elé került, akinek nem okozott gondot belőni Baumann kapus mellett.

9
    Kettővel mehetett volna a Freiburg, az első lövést blokkolták a védők. A labda Diagnéhoz került, aki kicsivel tévesztette el a kaput. Kirúgás.

8
    A játék továbbra is a hazaiak térfelén folyik, ez nem nagyon tetszik a hazai szurkolóknak.

5
    Gólszerző MAX KRUSE.
    MAX KRUSE fantasztikus ütemben érkezett a hosszú beadásra. Első kisérletét még háritotta Gomes kapus a másodiknál már tehettlen volt.

4
    A vendégek kombinálnak a hazaiak térfelén.

2
    A vendégek támadtak. A kapusnak rögtön két beadással kellett megbirkóznia.

1
    Rosenthal lőtt a kapura, de eredmény nélkül

1

Kezdősor:

TSG 1899 Hoffenheim: Gomes - Beck, Delpierre, Abraham, Johson - Weis, Polanski, Firmino, Volland, Usami - De Camargo

SC Freiburg: Baumann - Hedenstad, Krmas, Diagne, Sorg - Schmid, Schuster, Flum, Caligiuri - Rosenthal, Kruse

Játékvezetők: Hartmann - Stegemann, Färber.

Ebben a szezonban először a Freiburg otthonában mérkőzött meg a két csapat, az az összecsapás 5:3-as végeredményt hozott. Reméljük, hogy ma is gólgazdag mérkőzést láthatunk. A mai mérkőzést Hartmann vezeti a segédei pedig Stegemann és Färber lesz. Nem utolsó sorban a negyedik játékvezető pedig Guido Kleve lesz.

SC Freiburg

A vendég csapatnak már 28 pontja van, így az előkelő 8. helyett foglalja el a táblázaton. A csapat 7szer nyert, 7szer döntetlenezett és csak 5 meccset veszített el.

A hazai csapat az eddig összegyűjtött 13 pontjával a csalódást keltő 17 helyen szerénykedik. A 19 meccs alatt a gárda 3szor győzött, 4szer döntetlenezett és már 12 vereséget szenvedett el. Nagy szükségük van a mai sikerre.

Kedves nézők ezen a szép délutánon a Bundesliga 20. fordulójában a vendéglátó Hoffenheim csapata a Freiburg együttesét fogadja. A fogadóirodák a hazai csapatot tartják a mérkőzés favoritjának.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 15:30 - kor kezdődik.