Elefántcsontpart_dup – Nigéria 1:2 (vége) | Burkina Faso – Togó 1:0 (hosszabbítás vége)
Elefántcsontpart_dup
1:2 (0:1)
Nigéria
vasárnap 03.02.2013, 16:00 • Royal Bafokeng Stadium (Phokeng, NW) • Afrikai Nemzetek Kupája

Vége! Ez elképesztő! Drogbáék megint nem tudták megnyerni az ANK-t, sőt már a negyeddöntőben búcsúznak! Hihetetlen blama! A fiatal nigériai csapat az elődöntőben Malival találkozik, Elefántcsontpart nagy generációja viszont úgy néz ki, nem nyer ANK-t...szörnyű dráma! (17:52:21)

94
    Drogba fejelte kirúgásra.

94
    Szabadrúgás közelről az Elefántoknak!

92
    Ha így marad, az elefántcsontparti kiesésben komoly része lesz Haimudinak is...

89
    Az idő végén járunk már, nem nagyon van helyzete Elefántcsontpartnak!

86
    A játékvezető botrányosan gyengén fúj, már rengeteg elefántcsontparti akciót állított meg különböző okok miatt.

86
    Traoré vehette át a kapu előtt, de hátulról szereli a védő!

85
    Gradel nem tud beadni, blokkolnak előtte.

85
    Enyeama fog meg egy beadást.

83
    A középpályás helyett egy csatár! L. Traoré Romaric helyén!

83
    Már csak kivagdossák a labdákat a nigériaiak!

82
    És Nigéria most elkezdi húzni az időt, ráadásul három cseréjük van még! Kegyetlen feladat Elefántcsontpart előtt!

81
    Ideye felvágásáért Bamba sárgul el.

80
    Most élénkül Elefántcsontpart, de lehet, hogy későn? A favorit kieshet?

78
    Nigéria gólt szerzett!

Az elmúlt percekben ki se jött a térfélről Nigéria, most pedig átfut, Mba pedig egy megpattanó lövéssel újra megszerzi a vezetést Nigériának! Alig 10 perce van Elefántcsontpartnak az egyenlítésre is! Mba egyébként 3. meccsén van még csak a nigériai válogatottban!