KRC Genk – Club Brugge KV 4:1 (vége) | RSC Anderlecht – Standard Liège 2:2 (vége)
RSC Anderlecht
2:2 (1:1)
Standard Liège
vasárnap 03.02.2013, 18:00 • Constant Vanden Stock Stadium, Anderlecht • Jupiler Pro League

Pontosztozkodás a vége az Anderlecht - Standard Liege találkozónak!

Teljesen jogos végeredmény született, a meccs első húsz percében az Anderlecht volt a jobb, aztán a ~60. percig a vendégek domináltak, majd ismét magára talált az Anderlecht és a meccs végéig jobban játszott ellenfelénél, még akkor is amikor csak kilencen voltak tíz vendég játékosra. (20:05:34)

93
    Proto hárít egy lövést, és indítja el az újabb hazai akciót

92
    Buyens kap sárga lapot az iménti buktatásért

92
    Kanut buktatták csúnyán, ~25 méterre a kaputól végezhet el szabadrúgást az Anderlecht

88
    Úgy tűnik mind a három pontot akarják a hazaiak. Kilencen vannak tíz Standard Liege játékos ellen, de nem hagynak fel a támadással

85
    Az Anderlecht gólt szerzett!

A szabadrúgásból érkező labdát GILET fejelte a felső lécre, ahonnan az szerencséjére befelé pattant!

85
    A vendég tizenhatos jobb szélről végezhet el szabadrúgást az Anderlecht. Kezezett egy vendég játékos

83
    Kanu lövését blokkolja De Sutter. Egy csapatban játszanak ugyan, de ez most nem zavarta őket