2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
Szlovénia
szombat 09.02.2013, 15:30 • Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

58:30
    Vendég kiállítás. Unuk büntetése 2 perc bottal akasztásért. Újra üres a magyar kapu, 6 a 4 ellen támadhatunk.

55:31
    Kiállítás a vendégektől. Egy csúnya ütközés után egy magyar játékos a jégen marad, megérdemelt a kiállítás. Logar a büntetett, nyakra irányuló támadásért, 2+10 perc fegyelmi. Az ápolás miatt állt a játék néhány percet.

50:15
    Kiállítás a vendégektől. Govejsek büntetése 2 perc fogásért.

47:30
    Kiállítás a hazai csapatból. Majoross büntetése 2 perc gáncsolásért.

33:54
    Kiállítás a hazai csapatból. Tóth büntetése 2 perc, bottal akasztásért.

27:37
    Újabb vendég kiállítás. Pem büntetése 2 perc hátulról lökésért, plusz 10 perc fegyelmi. A hazai csapat közel 1 percig kettő előnyben játszhat.

26:31
    Technikai kisbüntetést kap a vendég csapat, túl sok játékos tartózkodott a jégen.

25:15
    Kiállítás a hazai csapatból. Hamvai büntetése 2 perc palánkra lökésért.

14:41
    Kiállítás a vendégektől. Zorko büntetése 2 perc térdhasználatért.

12:47
    Kiállítás a hazai csapatból. Németh büntetése 2 perc testre ütésért.

urimate

Gólok és gólpasszok: 33. Hamvai (Pál, Reisz), 59. Pál (Schmál) - 48. Jezovisek (Simic, Zorko), 53. Hadzic (Unuk), 59. Vincec

Magyarország: Arany Gergely, Kornakker Dániel, Daoda Olivér - Kiss András, Garát Zsombor, Herner Olivér, Stispicz Bence, Kovács Attila, Burai Péte,Kocsis Ferenc, Szaller Márk - Kiss Zsombor, Majoross Kristóf, Németh Árpád, Schmál Kristóf, Tóth Richárd, Erdély Csanád, Hamvai Szilárd, Reisz Áron, Szabó Dániel, Szabó Pál Krisztián, Vincze Péter, Köllő Roland