Magyarország
2:3 (0:0, 1:0, 1:3)
Szlovénia
szombat 09.02.2013, 15:30 • Jégpalota, Budapest • Négy Nemzet Torna

Sajnos ma sem sikerült a győzelem, de a fiúk minden elismerést megérdemelnek a tornán mutatott játékért. Mindhárom résztvevő válogatott magasabb szintet képvisel a mienknél a világranglistás helyezés alapján, azonban ez a pályán nem látszott, amint a szoros eredmények is mutatják. (17:31:04)

60:00

59:00
    Magyarország gólt szerzett!!

Sikerül is kihasználni a helyzetet. A gólszerző SZABÓ PÁL KRISZTIÁN. Gólpassz: Schmál Kristóf. A góllal a vendégek kiegészülnek.

58:30
    Vendég kiállítás. Unuk büntetése 2 perc bottal akasztásért. Újra üres a magyar kapu, 6 a 4 ellen támadhatunk.

58:11
    Arany visszajön a jégre.

58:11
    Szlovénia gólt szerzett!

Egy eladott korongot könnyedén emelnek az üres kapuba a szlovénok. A gólszerző LUKA VINCEC.

Lejön Arany, 6 mezőnyjátékossal folytatjuk a játékot.

57:52
    Időt kért a magyar válogatott.

57:31
    A szlovén csapat kiegészül.

57:00
    Nagyon szépen és önfeláldozóan védekeznek a szlovének, minden lövésbe van egy beleugró vendég játékos.

55:31
    Kiállítás a vendégektől. Egy csúnya ütközés után egy magyar játékos a jégen marad, megérdemelt a kiállítás. Logar a büntetett, nyakra irányuló támadásért, 2+10 perc fegyelmi. Az ápolás miatt állt a játék néhány percet.

55:00
    Újabb magyar lövés, de egy önfeláldozó szlovén a lövésbe fekve blokkol.

54:00
    2 az 1 ellen vezethetik kapura a korongot a magyar támadók, de a befejezésbe egy kis hiba csúszik és a korong a kapu fölé száll.

52:33

Egy formás szlovén támadás végén a korong átcsorog a letérdelő Arany mamutjai között. A gólszerző SEBASTJAN HADZIC. Gólpassz: Nik Unuk.

52:11
    A szlovén csapat kiegészült.

51:45
    Előnyben most nem eléggé határozott a magyar csapat, a keményen védekező szlovénok jól akadályozzák a támadásokat.

50:15
    Kiállítás a vendégektől. Govejsek büntetése 2 perc fogásért.

50:11
    Egy ki tudja honnan kapura pattanó lövést kell összeszedni a szlovén kapusnak.

49:20
    Tilos felszabadítás (HUN).

49:00
    Az egyenlítő találat után a hazai csapat kezd aktívabban támadni, többször is a szlovén kapus bravúrjára van szükség a gól elkerüléséhez.

urimate

Gólok és gólpasszok: 33. Hamvai (Pál, Reisz), 59. Pál (Schmál) - 48. Jezovisek (Simic, Zorko), 53. Hadzic (Unuk), 59. Vincec

Magyarország: Arany Gergely, Kornakker Dániel, Daoda Olivér - Kiss András, Garát Zsombor, Herner Olivér, Stispicz Bence, Kovács Attila, Burai Péte,Kocsis Ferenc, Szaller Márk - Kiss Zsombor, Majoross Kristóf, Németh Árpád, Schmál Kristóf, Tóth Richárd, Erdély Csanád, Hamvai Szilárd, Reisz Áron, Szabó Dániel, Szabó Pál Krisztián, Vincze Péter, Köllő Roland