Cercle Brugge KSV – Standard Liège 0:1 (vége) | Oud-Heverlee Leuven – Beerschot AC 1:1 (vége) | Lierse SK – YR KV Mechelen 0:2 (vége)
Oud-Heverlee Leuven
1:1 (0:0)
Beerschot AC
szombat 16.02.2013, 20:00 • Stadion Den Dreef, Heverlee • Jupiler Pro League

A második félidő már jobb volt mint a mérkőzés eleje, két gólt és egy kiállítást is láthattunk. Amikor már a piros lap után az emberek 99% - a elkönyvelte a hazai győzelmet, jött Raman, és emberhátrányban kiegyenlített. Az egy pontnak örülhet a Beerschot, de így is még nagyon sok jó meccsre van szüksége ahhoz, hogy bennmaradjon. (21:57:06)

91
    A végére feladták már a hazaiak is.

90
    3 perc hosszabbítás következik.

89
    Megintcsak támad a Leuven, egy pontatlan lövést láthattunk.

88
    Helyzetet azonban nem tudnak kialakítani.

87
    Bailly kapus rúgja előre a labdát, mindent megtesznek a hazaiak.

86
    Indulhatott volna egy vendég kontra, de ők inkább az időhúzással törődnek.

85
    Nagyot harcolnak a vendégek, és kivagdalják a labdát.

84
    Minden Beerschot játékos a saját térfelén védekezik.

83
    A kapujuk elé szegezik a leuveniek a vendégeket.

82
    Emberelőnyben van a Leuven, láthatóan megviselte őket a bekapott gól.

81
    A hazai csapat tehetetlenül támad.

79
    A Beerschot gólt szerzett!

Ez egészen hihetetlen! Kiegyenlít emberhátrányban a Beerschot! Kedves nézőim, ezért szeretjük a focit! A vendégek egy helyzeten kívül az egész meccsen nem csináltak semmit, erre most- amikor senki sem várja, kiegyenlítenek! BENITO RAMAN szerzi a gólt!

76
    Támad a hazai csapat, a vendégek csak a védekezéssel törődnek.

75
    Van Langendonck jön be Öztürk helyére, és beáll a kapuba

74
    A kiállítás után nem tudta kihasznáni helyzetét a hazai csapat, de továbbra is náluk van a labda.

72
    Ajjaj! A vendégek kapusa, Stijnen a kiállítás sorsára jut, nagyon nehéz lesz ezután a vendégeknek.

70
    A pontos nézőszámot most mutatták meg nekünk, 8416 ember látogatott ki a meccsre.

69
    Cserél a hazai gárda is, Karuru helyét Gislason foglalja el.

67
    A hazai csapat magabiztosan tartja minimális előnyét.

66
    Megint a vendégek térfelén folyik a játék, helyzetek nélkül.

64
    Nem siet a hazaiak kapusa, erre még rá is fázhatnak.

63
    Semmi veszély nem rejlett ebben a lehetőségben.

62
    Megpróbának a vendégek is harcolni, egy szögletet sikerült is kialakítaniuk.

44
    Elnézést a figyelmetlenségért, Losada még az első félidő 44. percében sárgult be.

60
    Marzo is lejön, Mulunga a helyén, tehát védő helyén támadó középpályás.

59
    Csere a vendég csapatban, Nwanganga helyett Roman a pályán.

57
    Most tudnak felszabadítani, kivágják a labdát, pedig nekik támadniuk kellene...

56
    A hazai csapat pár percen belül megduplázhatja góljainak számát, mivel teljesen leblokkoltak a vendégek.

55
    Ngolok csinál egy cselt, majd bead, de pontatlanul.

54
    Továbbra is aktívabb a Leuven, beszorulnak a vendégek.

53
    A vendégek nem tudnak mit kezdeni a labdával.

52
    A Leuven gólt szerzett!

A kövezkező hazai akcióból viszont már gól született! SAWANEH IBOU köszöni szépen az átadást egy tanítanivaló akció végén, és belövi a kapuba!

52
    Van Acker kap sárga lapot.

51
    Leuven lövés, mellé.

50
    A hazaiak fejmosást kaphattak a félidőben, nagyon mennek most előre.

48
    A második játékrész úgy folytatódik, ahogy befejeződött az első, támadáskialakítás nélkül.

46

Az első félidő egyetlen komolyabb helyzete a vendég Van Acker előtt adódott, lövése során már verve volt Bailly kapus, de a kapufa megmentette őt a góltól. Más nem történt a játékrészben, reméljük, hogy a második félidő jobb színvonalat hoz.

45
    A hazaiak még próbálkoznak egy támadással.

44
    A félidő utolsó 2 percéhez érkeztünk.

43
    A jobb oldalon iramodik a meg az egyik vendég középpályás, a beadás nem sikerül.

42
    A kontra végén a vendégek is kiharcolnak egy oldalbedobást.

41
    A sarokrúgást magabiztosan húzza le Stijnen, és gyorsan előre is dobja.

40
    A hazaiak végezhetnek el szögletet a bal oldalról.

39
    A Leuven megpróbál nagyobb iramra kapcsolni az utolsó 5 percre.

38
    A középpályán játszadoznak a felek, egyik csapat kapija sem forog veszélyben.

37
    Ellentámadást vezethetett végig a Beerschot, de pontatlan volt a passz.

36
    Megint a hazai csapat támad, helyzetet nem tud kialakítani.

35
    Karuru előtt adódik nagy lehetőség, a célzással azonban gondok akadtak, így megint Stinjen rúghat ki.

34
    Egy kicsit fellélegezhet a Beerschot, mert most nem a térfelükön folyik a játék.

33
    Kirúgással jön a vendégek kapusa.

32
    A pontrúgás veszélytelenül süvít el a kapu mellett.

31
    A játékvezető kevésszer fúj a sípjába, ez most egy olyan alkalom, mivel szabálytalankodtak a hazai játékossal szemben.

30
    Az első fél óra letelt a meccsből, nagyon unalmas, gyenge, alacsony színvonalú találkozót követhetünk figyelemmel.

29
    Ngolok is próbálkozik, gyenge lövése nem okoz gondot Stinjen kapusnak.

28
    Ogbu lő az égbe.

27
    Átvette a kezdeményezést a hazai gárda, nagyon beszorul a vendégcsapat.

26
    Támad most a Leuven, a Beerschot kontrákra rendezkedett be.

25
    Úgy tűnik, a vendégek védekezésre váltottak, visszahúzódott majdnem minden játékos a saját tizenhatosukhoz.

24
    Elérkeztünk a félidő feléhez, az utóbbi lehetőségen kívül semmi említésre méltó nem zajlott a játéktéren.

23
    Van Acker lő megint, a kapufa menti meg a hazaiakat a blamától!

22
    A portás kigurítja a labdát, és indul a vendégek labdafelhozatala, amit ne szoktak elkapkodni.

21
    Próbálkoznak a hazaiak is, Stijnen kapusnak nem kell közbeavatkoznia.

20
    Lövés vendég oldalról, fölé - mellé.

19
    Nagyon kellene a Beerschotnak a 3 pont, nem akarnak kiesni, és ezért megtesznek amit tudnak, de amint láthatjuk, nem sokat tudnak.

18
    Érdekes módon a vendégek valamivel aktívabban fociznak.

17
    Az első kapuralövés a vendég van Acker nevéhez fűződik, Bailly résen volt és megfogta a kísérletet.

16
    A vendégek sem tudnak vele mit kezdeni, bedobás hazai részről.

15
    A hazaiak indulnak előre, de amire a veszélyes zónába érnek, elvesztik a játékszert.

14
    A csapatok mintha nem is akarnának focizni...

13
    Bailly nem siet a kirúgással, pedig a hazaiaknak ma illő lenne begyűjteni a 3 pontot.

12
    Vendég támadás a bal oldalon, a beadásra nem érkezik csapattárs.

11
    A hazai Geraerts okozott némi örömöt a hazai nézőknek, két embert becsapott, de lövésig nem jutott el.

9
    A mérkőzés csendesen csordogál, egyik kapusnak sem kellett még a labdához érnie.

7
    A középpályán adogat az egyik csapat, majd elveszti a labdát, jönne a másik, de ők is pontatlanok... és így tovább.

6
    Alacsony színvonalú játékot láthatunk.

5
    Karurut most szerelik, de a vendégek sem sietnek a támadás kialakításával.

4
    Hazai lábakon vándorol a labda, de csak a saját térfelükön próbálgatják az egymás közötti játékot.

3
    A lelátón pár ezer szurkoló foglal helyet, egy - két néző elkisérte a Beerschotot is.

2
    A Leuven kezdte a találkozót és birtokolja a játékszert.

1

Kezdősor:

Oud-Heverlee Leuven: Bailly - Mikulič, Robson, Buysens, Weuts - Van Goethem, Geraerts, Karuru, Ngolok - Sawaneh, Ogbu.

Beerschot AC: Stijnen - Deferm, Marzo, Wuytens, Chanot - Losada, Suk, Nwanganga, Öztürk, Ogunjimi, Van Acker.

Játékvezetők: Vertenten - Neve, Carmeliet.

A Jupiler Liga 27. fordulójához érkeztünk, ahol az egyik szombat esti meccsen a Leuven csapata fogadja Beerschot csapatát.
    A hazaiak a 10. helyen állnak a 16 csapatos bajnokságban, veszélyben nincsenek, mivel 12 ponttal előzik meg az utolsó előtti Beerschotot. Tehát a vendégeknek össze kell szedni magukat ahhoz, hogy kiharcolják a bennmaradást. A csapatok formája nagyon lehangoló, a hazaiak utolsó hat meccsükön egy győzelem és egy döntetlen mellett 4 vereséget könyvelhettek el, a vendégeknél pedig egy győzelem mellet öt vereség áll. Az egymás elleni meccsek alapján is kiegyenlített lesz a találkozó, mivel 2 hazai diadal mellett 2 vendég siker született.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:00 - kor kezdődik.

Gólok: 52. Ibou - 79. Raman

Lapok:   52. Acker (BEE), 44. Losada (BEE)   72. Stijnen (BEE)

Játékvezetők: Vertenten - Neve, Carmeliet