Rayo Vallecano – Valladolid 1:2 (vége) | Real Club Celta de Vigo – Granada 2:1 (vége) | Atlético Madrid – RCD Espanyol 1:0 (vége)
Real Betis – Málaga CF 3:0 (vége)
Real Betis Balompié S.A.D.
3:0 (3:0)
Malaga CF
vasárnap 24.02.2013, 21:00 • Benito Villamarín, Seville • Primera División

Egy remek első félidő után egy nagyon gyenge második félidő következett. Az első félidőben el is döntötte a mérkőzést a Betis a gyengén játszó Malaga ellen. A másodikban már nem volt miért előre menniük a hazaiaknak a Malganak meg mindegy volt. Így ki is alakult a végeredmény. (22:55:38)

91
    2 perc a hosszabbítás

90
    Újabb szöglet a hazaiaknak. Ebben sincs veszély.

88
    Saját kapuja előtt passzolgat a Betis csapata.

86
    Molina helyén Nono

85
    A sorfalba vágódik a labda

84
    Szabadrúgás 30 méterre a kaputól a hazai csapatnak .

83
    Caballero védett Molina lövésénél.

82
    A Malaga támadhat egy Molina lövés után.

76
    Molina tolta meg jól a labdát, de a mellette felfutó Campbell elfáradt és nem tudta tartani vele a tempót így nem volt kinek passzolni

68
    Carlos egy megkerülős csel után vitte kapura a labdát, de túlságosan is szélről próbálkozott és csak az oldalhálót találta el. Pedig középen ketten is üresen voltak

67
    Körömpasszokkal jön előre a Betis csapata

66
    A második félidőben 180 fokos fordulatot vettek a csapatok mintha benn maradtak volna az öltözőben. Nagyon visszaesett a színvonal.

65
    Saviola helyén Iturra

64
    Joaquín keresztlabdája volt pontatlan. Támadhat a Betis

63
    Camacho megkapja második sárga lapját így mehet zuhanyozni.

58
    Középpályán járatja a labdát a Malaga csapata.

57
    Nagyon visszaesett a színvonala a második félidőre. A Betisnek már nem kell a Malaganak meg nem érdemes már támadnia

47
    Benat csinál bohócot a Malaga védelméből.

46
    Kettős csere a vendégeknél.

46

45
    A Betis gólt szerzett!

Canas adott egy mesteri passzt DORLAN PABONNAK aki először fejjel még nem tudja gólra váltani a passzt, de az ismétlés lábbal már tökéletes. Ezzel eldőlt a mérkőzés.

45
    Benat vette át rosszul a labdát a 16-oson belül

44

43
    Campbell lőtte fölé a középre adott labdát

42
    Egyre nagyobb teret enged a Betis a Malaganak nem lesz ennek jó vége.

6:1 a kapura lövések aránya

42
    Isco lőtte el ballal. Gyenge lövés volt könnyedén fogta a kapus

41
    Camacho beívelése hordozott magában némi veszélyt, de a védőknek sikerül felszabadítani

40
    Visszaesett a színvonal a mérkőzésen.

38
    A Malaga csapatából Isco próbálkozott a gólszerzéssel, de csúnyán fölé lövi a labdát

37

36
    Ennél nagyobb helyzetük biztos nem lesz a hazaiaknak

35
    Caballero parádé!!!! Óriási mit hagyott ki a Betis játékosa. Molina állt a labda mögé amelyet a fölső kapufára lőtt a kipattanót fejjel próbálta kapuba tenni de Caballero hatalmasat védett.

Camacho ért kézzel a labdához

34
    11-es!!!!!! Eldőlhet a mérkőzés!!!!!

33
    A Malaga-nak kapura lövése is alig volt a mérkőzésen. A középpályán sok labdát vesztenek valószínűleg ez is az okok közé sorolható

27

Hihetetlen!! Újabb gól szögletből. Benat tekeri ismét középre a labdát amelyet ezúttal nem Molina hanem PEDRO MARIO fejel be

26
    Újabb szöglet a hazai csapatnak

25
    Benat szerez labdát a 16-os környékén, de el is veszti így nem lesz lövés belőle

24
    Campbell veszíti el a labdát a középpályán.

23
    Carlos tett vissza középre egy labdát, de egy védő ki tudja hozni. Pedig Molina már középen várta

22
    Nem is volt veszélytelen Antunes fejel fölé 5 méterről.

21
    Szabadrúgás a vendég együttesnek a jobb oldalról érkezhet a beívelés

20
    Nacho kap sárga lapot

19
    Canas Benat összjáték végén előbbi lő kapura keveset tévedett.

15
    Molina mit hagyott ki!!!!!!!! Canas adott egy zseniális labdát Molinának aki egyedül roboghatott a kapu felé azonban a kapus ujjheggyel védeni tudott

14
    A szögletet kifejelik a védők

13
    Egy hazai támadás végén Caballero üti szögletre a labdát.

9
    Carlos ment el remekül a bal oldalon. A középre ívelt labdát pedig Molina fejeli centikkel kapu mellé. nagy lehetőség volt.

8
    Előbb labdát szerez majd el is adja a Betis a labdát

7
    Benat keresztlabdájáról marad le Campbell

6
    Benat tette középre a szabadrúgást, de nem talált társat.

5
    Molinával szemben szabálytalankodnak szabadrúgás következhet

4
    Sok az eladott labda a középpályán a vendég oldalon.

3
    A hazaiak birtokolják a labdát

2
    Támadásban marad a hazai csapat.

1

Szögletet rúghattak a hazaiak. A beívelést pedig JOSE MOLINA közelről a hálóba fejelik. Villámgyors gól a találkozón. Benattól jött a a beívelés

1
    A hazaiak kezdték a találkozót

1

Kezdősor:

Real Betis Balompié S.A.D.: Adrián - Á. López, Mario, Amaya, Nacho - Campbell, Cañas, Beñat, Carlos - Pabón, Molina

Málaga CF: Caballero - S. Sánchez, Lugano, Demichelis, Antunes - Camacho, Toulalan - Joaquín, Isco, Portillo - Saviola.

Játékvezetők: Javier Estrada - Javier Aguilar, Francisco Martín.

Kezdősor:

A 4. helyen álló Malaga együttese látogat a 8. helyzett Betis otthonában. A Betis még kupaindulási helyekben bizott a téli szünetben azonban egy nagyon rossz szériát sikerült kifogniuk és egyre távolabb kerülnek ezek az álmok. A Malaga amelynek hét közben Portoban volt jelenése amelyet elvesztett a BL lehet a célja idén is. A Malaga-nak mindenképp győznie kellene mivel a Valencia ott lohol a nyakában.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik.

Gólok: 1. Molina, 27. Mario, 45. Pabón

Lapok:   20. Nacho (RBE), 59. Carlos (RBE) - 0. Camacho (MLG), 49. Portillo (MLG)   63. Camacho (MLG)

Real Betis Balompié S.A.D.: Adrián - Á. López, Mario, Amaya, Nacho - Campbell(Sergio 78'), Cañas, Beñat, Carlos(Pozuelo72') - Pabón, Molina(Nono 86')
    Malaga CF: Caballero - S. Sánchez, Lugano, Demichelis, Antunes - Camacho, Toulalan(Baptista 46') - Joaquín, Isco(Piazon 46'), Portillo - Saviola(Iturra65').

Játékvezetők: Javier Estrada - Javier Aguilar, Francisco Martín