Bradford City
0:5 (0:2)
Swansea City
vasárnap 24.02.2013, 17:00 • Wembley Stadium (London) • Angol Ligakupa

Ilyen sima mérkőzést nem hiszem, hogy láthattunk mostanában, a Swansea City maximum 50%-on pörgött, de így is 5:0-ra ütötte ki a Bradford City-t, aki mindösszesen egyszer találta el a kaput a 90 perc során.
    Szégyenkezniük így sem kell, nekik már az is csoda volt, hogy idáig eljutottak!
    A walesi együttes pedig készülhet jövőre az Európa Ligára! (18:53:54)

93
    Hernandez beadását vágják ki

92
    Kiütéses lett a vége

91
    A Swansea gólt szerzett!

GÓÓÓL! Ez már nem marad ki, Ángel Rangel centerezéséből JONATHAN DE GUZMAN dupláz! 5:0!

91
    Mit hagy ki a Swansea City!

91
    3 perc lesz a hosszabbítás

87
    Megvan az első kaput eltaláló lövése a Bradford City-nek a 87. percben! A közönség tombol!

87
    Sikerül tisztázniuk a fehér mezeseknek

86
    Majdnem meglett az első lehetősége a negyedik ligás csapatnak, első szögletük jöhet!

85
    McLaughlan kirúgásával folytatódik a mérkőzés

84
    Utolsó walesi csere a meccsen: Davies helyén Tiendalli folytatja

82
    Kényelmesen passzolgatnak a fehér mezesek. Legalább helyzete lesz a Bradfordnak?

Gólok: 16. Dyer, 40. Michu, 48. Dyer, 58. De Guzman (bünt.), 91. De Guzman

Lapok:   38. Sung-Yong Ki (SWN)   56. Duke (BRA)

Bradford City: Duke - Darby, McArdle, McHugh, Good(A. Davies, szünetben) - Thompson(Hines, 73.), Doyle, Jones, Atkinson - Hanson, Wells(McLaughlan, 56.)
    Swansea City: Tremmel - Àngel Rangel, Sung-Yong Ki(Monk, 63.), Williams, Davies(Tiendalli, 84.) - Britton, de Guzman - Pablo Hernández, Dyer(Lamah, 78.), Routledge - Michu

Játékvezetők: Kevin Friend - Burt, Ledger

Nézőszám: 85000