HK Szibir Novoszibirszk – Avangard Omszk 4:1 (vége) | Barisz Asztana – Traktor Cseljabinszk 1:3 (vége) | Szalavat Julajev – Metallurg Magnyitogorszk 4:1 (vége)
Atlant Mityiscsi – SZKA Szentpétervár 1:6 (vége) | Szeversztal Cserepovec – Lokomotiv Jaroslavl 3:2 (hosszabbítás vége) | Lev – CSZKA Moszkva 1:2 (vége)
HC Slovan – Dinamo Moszkva 2:3 (vége)
HC Slovan Bratislava
2:3 (0:1, 0:2,2:0)
Dinamo Moszkva
hétfő 25.02.2013, 19:00 • Slovnaft Arena, Brassó • KHL

Egy végül szoros mérkőzésen harcolta ki a továbbjutást a Dinamo Moszkva. AZ elején a vendégek elhúztak 3 góllal, de akkor a 3. harmadban majdnem csodát hajtott végre a hazai csapat és kiegyenlített, de ez végül nem sikerült. A Moszkvaiak most már várhatják ellenfelüket a következő körben. (21:26:32)

58:30
    Elszabadulnak az indulatok. Verekedés miatt Sastny kap két percet. Ahogy Gorochov is a túloldalon

58:20
    Mihalik csinálja meg a helyet magának, de nem sikerül eltalálni a kaput.

55:00
    Kasjancuk lövésére fekszik rá Janus. Bedobás következhet.

54:20
    Tilos felszabadítás a vendégektől. Bedobás a vendég harmadban

52:50
    Kokarev dönthette volna el a mérkőzést, de csak az oldalhálót találta el

52:00
    Letámadnak a hazaiak a vendégek pedig próbálják hosszabb ideig birtokolni a korongot

51:00
    Sikerült túlélni az emberhátrányt. Izgalmas lesz a hátralévő idő

50:10
    Újabb kakaskodás a jégen.

49:40
    Janus véd hatalmasat!!!!!!!!!! Ajtó ablak helyzet volt Kokarev előtt nem sikerült kihasználni

49:20
    Izgalmas másodpercek

49:00
    Újabb hazai kiállítás kettős hátrányban

48:54
    Kokarev lövése jön ki a védőkről .

Gólok és gólpasszok: 43. Svarny (Bartovic, J.Mikús), 47. Mihalik (Hudacek) - 12. Petruzálek (Mironov), 27. Konkov (Pestunov, Babenko), 30. Jalasvaara (Solovjov, Kokarev)

HC Slovan Bratislava: Janus (Konrád) - Sigalet, Sersen, Mojzis, Svarny, Mihalik, Tabacek, Luza - Vondrka, Bliznák, Miklík - Bartovic, J. Mikús, Kukumberg - Hudácek, Kytnár, Bakos - Ölvecky, Sastny, Dano - T. Mikús
    Dinamo Moszkva: Jerjomenko (Sarycenkov) - Granák, Novák, Solovjov, Jalasvaara, Gorochov, Mironov, Barancev - Konkov, Soin, Babenko - Kokarev, Cvetkov, Petruzálek - Kasjancuk, Gorovikov, Sopin - Kvapil, Pestunov, Mosaljov - Lukin

Játékvezetők: Sergeyev, Ravodin - Balodis, Dedulya