Fehérvár – Puskás Akadémia FC 4:2 (vége)
MOL Fehérvár FC
4:2 (2:2)
Puskás Akadémia FC
szerda 27.02.2013, 18:45 • Sóstói Stadion, Székesfehérvár • Felkészülési mérkőzések

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:45 - kor kezdődik.

Amennyiben a Vác csapata ma sem áll ki a Videoton ellen a Magyar Kupa negyeddöntőjének visszavágóján, akkor sem marad mérkőzés nélkül a Sóstói Stadion!
    A "beugró" az NB II Nyugati csoportját veretlenül (12 győzelem, 3 döntetlen) vezető Puskás Akadémia lesz, ebben az esetben a mérkőzés 18:45-kor kezdődik!

Körülbelül fél óra múlva kezdődik a találkozó

Hivatalos: nem áll ki a Vác, így most már minden akadály elhárult a barátságos mérkőzés megkezdése elől!

Kezdősor:

Videoton FC: Tujvel - Szolnoki, Juhász, Caneira, Stopira - Uros Nikolics, Vítor Gomes - Gyurcsó, Arturo, Paraiba - Torghelle

Puskás Akadémia FC: Somodi - Margitics, Vaszicsku, Apostolopoulos, Farkas Norbert - Tóth Balázs, Polonkai - Szakály Dénes, Gajdos, Nagy Dániel - Zsolnai

Játékvezetők: Szőcs Gergely - Kispál Róbert, Kis Zoltán.

A Vidi piros mezben illetve kék nadrágban, míg a vendég Puskás Akadémia tiszta fehérben és fekete sportszárban lép pályára

5
    11-es a Vidinek! Előtte Torghelle szabálytalankodott, ezt a bíró nem vette azonban észre!

6
    A Vidi gólt szerzett!

GÓÓÓL! TORGHELLE SÁNDOR áll a büntetőponthoz, és magabiztosan lő a hálóba!

7
    A Puskás Akadémia gólt szerzett!

GÓÓÓL! Egyenlít a Puskás Akadémia! GAJDOS ZSOLT kap remek labdát a tizenhatos csücskénél, és egy cselt követően remekül teker a hosszú felsőbe! Szakályé a gólpassz! Gyönyörű találat volt!

22
    Tujvel véd hatalmas bravúrral, Nagy Dániel próbálkozott, szöglet jön!

23
    Tujvel öklözi ki a sarokrúgást

24
    Tujvel vetődik ki egy szöktetésre

25
    Paraiba ad remek labdát Torhellének, se a nemzet Sanyija nagyon gyatra megoldást választ!

26

GÓÓÓL! Ismét vezet a Vidi! PARAIBA remek megoldása után 2:1re módosul az eredmény!

28
    11-es a Puskás Akadémia javára!

28

GÓÓÓL! SZAKÁLY DÉNES áll a büntetőpont mögé, egalizál a vendégek játékosa!

44
    Szabadrúgás a Vidinek az oldalvonal mellől a tizenhatos vonalának a magasságában

44
    Gyurcsó remekel teker a kapu elé, de Somodinak sikerül kiütnie a labdát!

45
    Szolnoki vágja a mezőnybe a labdát

Elég jó iramú, izgalmas, gólokkal teli első félidőt láthatott a körülbelül 400 fehérvári szurkoló, akik a körülmények ellenére kilátogattak a Sóstói Stadionba.
    A 6. percben Torghelle szerzett büntetőből vezetést, majd egy perccel később Gajdos szépségdíjas találattal egalizált. Aztán a 26. percben Paraiba szerzett ismét vezetést a Vidinek, de két percre rá Szakály egyenlített büntetőből!
    Izgalmas második félidő várható!

Csere a Videoton FC-nél/nál: lemegy Torghelle, bejön Nikolics.

48
    Oliveira beadását kifejelik a vendégek, majd Tóth Balázs lő nagyon rosszul kapura

49

GÓÓÓL! NIKOLICS NEMANJA vesz le egy labdát a tizenhatoson belül, majd félfordulatból kilövi a hosszú alsót, Somodi éppen csak bele tudott kapni!

50
    Szöglet a Puskás Akadémia javára!

50
    Hector fejeli ki a vendégek sarokrúgását!

57
    Arturo cselezget egészen sokat az ötös előterében, végül szerelni tudják a vendégek!

58
    Oliveira ad remek labdát a ziccerben kilépő Nikolicsnak, aki mellé lő, de már amúgy is lesen volt!

58
    Arturo harcol ki bedobást a Vidinek közel az alapvonalhoz

60
    Tóth Balázs tör szokatlanul előre, de nem bír pontosan passzolni, oda a lehetőség!

61
    Szabadrúgás a Vidinek közel a tizenhatos oldalvonalához

62
    Szekerest találja meg a beívelés nagyon tisztán, talán még ő maga is meglepődött, mellé rúgta az ordító ziccert!

65
    Oliveira tálal Kovács elé, aki a tizenhatoson belül még cselezni próbált lövés helyett!

69
    Támadásban a fehérvári együttes, most már egyre nagyobb fölényben játszanak a hazaiak

71
    Szabadrúgás a Vidinek a tizenhatosa előteréből, azért néha eljut a piros-kékek kapujáig a Puskás Akadémia

72
    Tóth Balázs falevélként hulló labdája majdnem beakad Czirjék kapujába!

73
    Tamás Márk rúgja előre a labdát a fehérvári támadók elől

74
    Czirjék dobja játékba a labdát, a Vidi letámad!

75
    Kovács 16-ról elengedett lövését Czirjék üti szögletre!

76
    Veszélytelen fehérvári sarokrúgás

76
    Szabadrúgás veszélyes helyről a Puskás Akadémia javára! 24 méter lehet a távolság!

77
    Baracskai szabadrúgását szépen védi Tujvel, igaz, középre ment a labda

77
    Papp becsúszó szerelése remek ütemben történt, bedobással jöhet a Vidi

78

GÓÓÓL! Micsoda találat! Kovács dobja ki a labdát Hectornak, aki balról középre ad, a bent üresen érkező NIKOLICS NEMANJA bődületes gólt rúg a felső léc segítségével!