Sunderland AFC – Norwich 1:1 (vége) | Tottenham Hotspur – Fulham FC 0:1 (vége) | Wigan Athletic – Newcastle United 2:1 (vége)
Chelsea F.C. – West Ham United 2:0 (vége)
Tottenham Hotspur
0:1 (0:0)
Fulham FC
vasárnap 17.03.2013, 16:00 • White Hart Lane, London • Barclays Premier League

Mindenképpen meglepetés ez az eredmény. Sokkal inkább igazságosabb lett volna a döntetlen, hiszen különösen a második félidőben jóval többet tett a gólért, a győzelemért a Tottenham, de mégse sikerült bevenni a vendégek kapuját. A Fulham Berbatov révén megszerezte a vezetést, utána már csak az eredmény megtartására törekedett. Hiába birtokolta többet a labdát a hazai együttes, hiába volt sokkal aktívabb, ma semmi nem jött össze a Tottenhamnek.
    Köszönöm a figyelmüket. (17:58:29)

90+2
    Előre íveléssekkel próbálkozik a Tottenham, kevés sikerrel.

90
    Négy perc lesz a ráadás.

90
    Bryan Ruiz Gonzalez ment le a pályáról, helyére Urby Emanuelson állt be.

90
    Az utolsó percben is mekkora helyzetet hagyott ki a Tottenham. Jobb oldalról bejött labdát azonnal kapura rúgta Carroll, Schwarzer hatalmasat védett.

89
    Schwarzer fogja meg a labdát, legszívesebben lenyelné azt.

87
    Jön előre ugyan a Tottenham, de helyzetet nem igazán sikerül kialakítaniuk.

86
    Ruiz indult meg kontrából a bal oldalon, beadást még középre fejelték vissza, ott azonban már kivágták a hazaiak.

85
    Adebayor keresik a csapattársak, de eddig jól levették a a pályáról a hazaiak támadóját.

84
    Előre ívelésekkel operál a Tottenham, ezeket eddig könnyedén kifejelték a vendégek.