KHL
AK Barsz Kazany – Traktor Cseljabinszk 2:1 (hosszabbítás vége) | SZKA Szentpétervár – Dinamo Moszkva 2:4 (vége)

Kiállítások: 0 illetve 8 perc
    Buli elhozatal: 35 (61%) – 22 (39%) (16:22:42)

Nem láthattunk gólt a záró harmadban, és a játék színvonala is jócskán esett a harmadik játékrészben. Ez jórészt a Dinamo együttesének köszönhető, akik igyekeztek eredmény centrikusan játszani, és nem mentek bele fölösleges adok-kapokba. A mérkőzés hőse a vendégek kapusa! Ezzel a győzelmével a Dinamo hatalmas lépéselőnyben van a szentpéterváriakkal szemben, hiszen összesítésben már 2-0 arányban vezet, és a következő két mérkőzésre Moszkvában kerül sor. Elképzelhető, hogy söpréssel jutnak Yeryomenkoék a nagydöntőbe?

60:00

59:44
    Kalinin életerős lövését is védi Yeryomenko!

59:35
    Szinte az utolsó 2 percben egy kapuznak a kék mezesek, szépítés továbbra sincsen!

59:16
    Yeryomenko véd bravúrral, majd nem hagyja, hogy kicsorogjon róla a pakk, pedig többen is érkeztek a kipattanóra!

58:33
    Üres a hazaiak kapuja, 6 az 5 ellen a jégen az SZKA!

55:01
    5 perce maradt a hazai csapatnak, hogy valamit kezdjen a márkőzéssel