KHL
AK Barsz Kazany – Traktor Cseljabinszk 2:1 (hosszabbítás vége) | SZKA Szentpétervár – Dinamo Moszkva 2:4 (vége)

29:36
    Gorohov (DINAMO) áll ki 2 percre gáncsolásért, kettős emberelőnyben a hazaiak!

28:24
    Soin (DINAMO) áll ki 2 percre, ismét emberelőnyben a szentpéterváriak

20:31
    Konkov (DINAMO) áll ki 2 percre testre ütésért, közben a hazai oldalon kapuscsere történt a szünetben
    Gólok és gólpasszok: 16. Pervyshin (Thoresen, Tikhonov), 31. Tikhonov (Dallman, Martensson) – 8. Kasyanchuk (Gorovikov, Novak), 12. Mosalyov (Kokarev, Tsvetkov), 19. Sopin (Kokarev), 33. Kvapil (Sopin)

SZKA Szentpétervár: Kasutin (Ezhov) – Alexandrov, Dallman, Martensson, Tikhonov, Thoresen – Kalinin, Chudinov, Panarin, Varnakov, Ramstedt – Semenov, Pervyshin, Makarov, Kucheryavenko, Burdasov – Berdyukov, Vorobyov, Afinogenov, Artyukhin, Sigaryov
    Dinamo Moszkva: Yeryomenko – Granak, Novak, Soin, Babenko, Konkov – Jalasvaara, Vishnevsky, Tsvetkov, Kokarev, Lukin – Gorohov, Derlyuk, Gorovikov, Sopin, Kasyanchuk – Mironov, Barantsev, Shafigulin, Mosalyov, Kvapil

Játékvezetők: Gofman, Odins – Gordenko, Tomilov

Nézőszám: 11500