Traktor Cseljabinszk – AK Barsz Kazany 1:0 (hosszabbítás vége) | Dinamo Moszkva – SZKA Szentpétervár 2:6 (vége)
hosszabbítás vége
Traktor Cseljabinszk
1:0 (0:0, 0:0, 0:0)
AK Barsz Kazany
szerda 27.03.2013, 14:00 • Arena Traktor, Celjabinsk • KHL

Nagyon megszenvedett ezért a győzelemért a hazai gárda, és úgy gondolom, a hazai közönség is. Így vagy úgy, de ezzel a diadallal megszerzi a párharcban az első sikerét a Traktor Cseljabinszk, ezzel 1-2-re módosítja az állást, és nyílttá teszi a nagy döntőbe jutás kérdését! (17:41:31)

98:55
    A Traktor gólt szerzett!

GÓÓÓL! Maratoni csata után megnyeri a mérkőzést a hazai együttes! ANTON GLINKIN indul meg a semleges harmadból, nem veszik túl komolyan a vendégek, majd lövésre szánja el magát, ami ezúttal utat talál a vendégek kapujába! 99 percnyi tiszta játékidő után illetve 212 perccel a találkozó kezdetét követően végre rezdül a háló!

Asziszt nélküli találat volt

98:06
    Nagy helyzet marad ki Barulin ketrece előtt, nem sikerül a hazaiaknak begyötörni a korongot a vendégek kapujába!