Szombathelyi Haladás – Ferencvárosi Torna Club 0:0 (vége) | Lombard Pápa FC – KTE-Phoenix Mecano 0:2 (vége)
Lombard Pápa FC
0:2 (0:0)
KTE-Phoenix Mecano
szombat 06.04.2013, 16:00 • Perutz Stadion, Pápa • OTP Bank Liga

Egy nem túl színvonalas mérkőzésen a Kecskemét győzni tudott Pápán. A hazaiak játszottak ugyan aktívabban, de a lehetőségeket rendre kihagyták, amit a vendégek meg is bosszultak. A hazai vereség azt jelenti, hogy tavasszal még mindig nyeretlen a Lombard, sőt még gólt sem sikerült lőni.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (17:58:57)

90+2
    A vendégek már csak az idővel játszanak.

90
    Három perc ráadást mutat a játékvezető.

89
    Már mind a két csapat a mérkőzés végét várja.

88
    Rodenbücher kap sárga lapot Kassaitól.

86
    Antal kap sárga lapot.

85
    Úgy tűnik a mai mérkőzésen se sikerül gólt rúgni a hazaiaknak. A hazai gólképtelenség így már több mint 500 perce tart.

83
    A Kecskemét gólt szerzett!

SALAMI góljával már kettővel megy a Kecskemét. Eldőlni látszik a találkozó. Szavics ugratta ki Salamit, aki a kifutó Szűcs mellett elgurította a labdát. Ismét egy cserejátékos kellett a gólhoz.

79
    A Pápa támad, így lehetőséget adva a vendégeknek kontrákra. De muszáj menni előre a hazaiaknak.

77
    Maróti helyett Lagator a Pápánál.

75
    15 perc maradt hátra a találkozóból, nagyon fogy az idő a Lombardnak.

73
    Mindenképpen meglepetés a Kecskemét vezetése, mármint az eddig játék alapján.

72

BALÁZS ZSOLT találatával vezet a Kecskemét. Az eddigi teljesítmény alapján meglepetés a vendégek vezetése. Balázs pedig csereként beállva lehet nyerőember.
    Pekár pontos jobb oldali beadását közelről fejelte a kapuba.

71
    Tóth helyett Arszics a pályán.

70
    Húsz perc maradt a találkozóból, még minden lehet.

68
    Szavics jött be Hullám helyett.

65
    Quinteronak pörgették fel a labdát A 16-os jobb oldali csücskénél, akinek lövését Antal hárította bravúrral.

61
    A játék képe nem sokat változott az első félidőhöz képest. Jobb a Pápa, többet birtokolja a labdát, de átütő erő valahogy a hazaiak játékában sincs.

Gólok: 72. Balázs, 83. Salami

Lapok:   18. Tóth (PAP), 28. Marics (PAP), 55. Quintero (PAP), 88. Rodenbücher (PAP) – 56. Mohl (KEC), 86. Antal (KEC)

Lombard Pápa FC: Szűcs L. – Tóth G., Orozco, Rodenbücher, Szabó O., – Quintero, Maróti (77. Lagator), Tóth B. (71. Arszics), Tajthy, Beliczky (54. Griffiths) – Marics
    KTE-Phoenix Mecano: Antal B. – Mogyorósi, Póti, Varga R., Forró – Hullám (68. Szavics), Vukaszovics, Mohl – Burgos (46. Pekár), Salami, Yannick (53. Balázs)

Játékvezetők: Kassai Viktor