Real Sociedad – Málaga CF 4:2 (vége) | Real Madrid – Levante 5:1 (vége) | La Coruňa – Real Zaragoza 3:2 (vége)
Barcelona – RCD Mallorca 5:0 (vége)
FC Barcelona
5:0 (4:0)
RCD Mallorca
szombat 06.04.2013, 22:00 • Camp Nou, Barcelona • Primera División

Ez egy félidős mérkőzés volt, hiszen a Barcelona már az első félidőben eldöntötte a találkozót. A második félidő elején még rúgott egy gólt, aztán teljesen visszavett a támadásból, kényelmesre vette a figurát.
    Azt láthattuk, hogy Messi nélkül is jól játszik ez a zenekar, sőt a cseresor is tud nagyot alkotni. A Mallorca pedig, ahogy kapták a gólokat, úgy egyre inkább elment a kedve a játéktól.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (23:53:41)

90
    Nunes szabálytalankodott egy nagyot a tizenhatoson belül, de már a játékvezető ezt nem fújta be.

89
    Dani Alves adta be a labdát balról, Tello a jobb oldalon még összeszedte, de aztán a sűrűben elvész a labda.

88
    Kényelmesen passzolgatnak a katalánok, már a mérkőzés végét várják. Csak úgy, mint a Mallorca.

87
    Dobhat a Mallorca.

86
    Alexis Sánchez lement a pályáról sérülés miatt. Cserélni már nem tudtak a hazaiak, így 10 emberrel fejezik be a találkozót.

85
    Szabadrúgással jöhet a Mallorca a hazaiak tizenhatosának sarkától, végül Pinto kezében a labda.

84
    Alves – Tello összjáték, végül kimegy a labda.

83
    Leült a meccs, a Barcelona már nem erőlteti a támadásokat, a Mallorca pedig nem tud támadni.

82
    Sanchez veszi le rosszul a labdát, pedig jó helyzetben lett volna.

81
    Passzolgat, játszadozik a Barcelona.

80
    Montoya ellen szabálytalankodtak, szabaddal jöhetnek a katalánok.

78
    Szögletből veszélyeztetett a Mallorca. Nunes fejelt kapura, Pinto fogta a fejest.

77
    Alfaro rúgta rá messziről, Abidal hátán megpattant, így kerülte el a labda a kaput. Különben nagy valószínűséggel gól lett volna.