Valladolid – Getafe CF 2:1 (vége) | Levante – La Coruňa 0:4 (vége) | RCD Espanyol – Valencia 3:3 (vége)
Málaga CF – CA Osasuna 1:0 (vége)
RCD Espanyol
3:3 (1:0)
Valencia CF
szombat 13.04.2013, 20:00 • Estadi Cornellà-El Prat, Barcelona • Primera División

Egy hihetetlen izgalmas és végletekig kiélezett mérkőzésen zártak döntetlennel a felek. Gólgazdag összecsapást láthattunk, és akkor, amikor már senki sem számított fordulatra, bekövetkezett. Ráadásul kétszer is. Soha rosszabb La Liga mérkőzést!

Köszönöm a figyelmüket! (22:06:38)

90+4
    Albelda kap sárgát reklamálásért.

90+4
    Az Espanyol gólt szerzett!

Hihetetlen! SERGIO GARCÍA a hosszabbítás lejárta után egyenlít ki! Kiszorított helyzetből, védővel a hátán tudja bekotorni Guaíta kapujába a labdát!

90+2
    A játékvezető kiállítja a hazaiak cserejátékosát, Raul Rodríguez-t.

90+1
    A Valencia gólt szerzett!

ROBERTO SOLDADO hosszabbításban talál be! Micsoda fordulat! Banega újabb szenzációs labdát oszt ki csapattársának, aki nem hibázik.

90+1
    3 perc lesz a ráadás.

90
    A rendes játékidő utolsó percében járunk.

89
    A hazaiak gólt rúgnak, azonban a játékvezető les címén nem adja meg a találatot!

88
    Nagy fordulatokat élünk át a mérkőzésen. Vajon lesz még újabb fordulat?

87

JONAS GONCALVES góljával újra egálban a két csapat! A tizenhatoson belül egy lepattanó labdát juttat Casilla kapujába.

87
    A hazaiak kivédekezik a szögletet.

87
    Szögletrúgás a vendégeknek.

86
    Soldado nagy helyzetben Casilla-ba lövi a labdát.

85
    Verdú helyett Baena a pályán.

83
    Eddig a mérkőzés legszebb akciója a hazaiak második találata.

82

Szenzációs támadás után egyenlít a hazai együttes! Mubarak ugratta ki García-t, aki lövés helyett újra García fejére varázsolta a labdát, azonban ő sem lőtt, hanem a középen érkező JOAN VERDÚ-t választotta, aki kegyetlenül kihasználta a lehetőséget és Guaíta kapujába bombázott.

80
    Banega szögletét kivédekezik a hazaiak.

79
    Soldado a meccslabdát hagyta ki! Banega újra szenzációs passzt oszt ki csapattársának, aki nem tud élni a lehetőséggel!

Gólok: 45+1. Mubarak, 82. Verdú, 90+4. García – 53. Canales, 87. Jonas, 90+1. Soldado

Lapok:   62. Sánchez (ESB) – 23. Costa (VAL), 90+4. Albelda (VAL)   90+2. Rodríguez (ESB)

RCD Espanyol: Casilla – Capdevilla, Moreno, Colotto, Mattioni (77. López) – Sánchez, Forlín – Verdú (85. Baena), Mubarak, Stuani – García
    Valencia CF: Guaíta – Guardado, Mathieu, R.Costa (40. Ruíz), Pereira – Parejo, T. Costa (46. Albelda) – Jonas, Canales (78. Feghouli), Banega – Soldado

Játékvezetők: González – Sánchez, Rubio

Nézőszám: 19 000