VfL Wolfsburg – 1899 Hoffenheim 2:2 (vége) | 1. FSV Mainz 05 – Hamburger SV 1:2 (vége) | SpVgg Greuther Fürth – Borussia Dortmund 1:6 (vége)
Fortuna Düsseldorf – Werder Bremen 2:2 (vége) | Bayern München – Norimberk 4:0 (vége) | FC Schalke 04 – Bayer Leverkusen 2:2 (vége)
Bayern München
4:0 (3:0)
1. FC Norimberk
szombat 13.04.2013, 15:30 • Allianz Arena, München • Bundesliga

Nagyon sima mérkőzésen van túl a Bayern München együttese, aki a "B" csapattal felállva is egészen könnyedén lépi le riválisát. A hazaiak örömfocit mutattak be, amihez remek partnerre leltek a Nürnberg csapatában, ugyanis a vendégek – ha lehet így fogalmazni – feltartott kézzel jöttek ki a pályára. Az eredmény nem is lehetett más, kiütéses müncheni diadal! (17:21:08)

86
    A felívelést megcsúsztatják, Starke hatalmas bravúrral ment szögletre!

86
    Szabadrúgás a vendégek javára

84
    Az utóbbi percekben átadja a területet a müncheni együttes, de a Nürnberg nem nagyon tud az új helyzettel mit kezdeni

78
    Tymoshchuk szerez labdát, de a játékvezető már szabadrúgást ítélt a vendégek javára

76
    A Nürnbergnek továbbra is egyetlen árva helyzete volt a mérkőzésen

75
    Kényelmesen passzolgatnak a hazaiak, már nincs sok kedvük újabb és újabb támadásokat vezetni, legalábbis ez az ember érzése

74
    Pizarro ugrik ki a leshatárról, kicsit kisodródik, ám így is el tudja lőni a labdát a kifutó Schäfer mellett, de a kaput nem találja el!

Gólok: 5. Boateng, 17. Gomez, 24. Rafinha, 56. Shaqiri

Lapok:   46. Rafinha (BAY) – 44. Nilsson (NUR), 70. Pinola (NUR)

kimaradt büntető: 47. Simons (NUR), keeper Starke zneškodnil

Bayern München: Starke – Rafinha, Boateng, van Buyten, Contento – Tymoshchuk, Can – Shaqiri(Shaqiri, 70.), Pizarro, Ribéry – Gomez
    1. FC Norimberk: Schäfer – Balitsch, Nilsson, Klose(Plattenhardt, 56.), Pinola – Simons – Kiyotake, Feulner, Frantz(Ildiz, 83.), Esswein – Pekhart(Chandler, szünetben)

Játékvezetők: Weiner – Grudzinski, Kleve

Nézőszám: 69000