Lens – Girondins Bordeaux 2:3 (vége) | Évian Thonon Gaillard – Paris Saint-Germain 1:1 (bűnt. vége)
bűntető vége
Évian Thonon Gaillard
1:1 (1:1)
Paris Saint-Germain
szerda 17.04.2013, 20:55 • Parc des Sports, Annecy • Francia Kupa

Remek mérkőzést játszott egymással a két csapat, igaz a hosszabbításra elfáradtak kissé. a döntetlen a hosszabbítás végén is igazságos volt, majd a büntetőrúgásokat az Évian bírta jobban. Valószínűleg ők készültek is erre, bíztak abban, hogy eljutnak idáig.
    Továbbjutott tehát az Évian Thonon Gaillard a Paris Saint Germain ellen és ott vannak a francia kupa elődöntőjébe ! (23:45:36)

Barbosa is belövi!
    TOVÁBBJUTOTT AZ ÉVIAN THONON GAILARD!
    A tizenegyespárbajt 4-1-re nyerte az Évian!

Lavezzi belövi a bal felsőbe a jobbra vetődő Laquait mellett.
    3-1 az állás.

Khlifa is bevarrja a jobb sarokba!
    3-0 a hazaiaknak!

Thiago Silva a keresztlécre lövi!
    2-0 marad a hazaiaknak.

Sagbo belövi középmagasan a jobb sarokba!
    2-0 a hazaiaknak.

Ibrahimovic büntetőjét megfogja Laquait!
    Marad az 1-0 a hazaiaknak.

Sorlin belövi a jobb alsóba!
    1-0 a hazaiaknak.

Büntető lövés kezdete.

Az Évian fogja kezdeni a büntetőrúgásokat.

Az eredmény változatlan, így következnek a büntetőrúgások.
    Az első félidő után nem erre számítottunk, de a második félidő nem hozott annyira jó játékot. Helyzetek akadtak mindkét oldalon, de nem tudta kihasználni egyik gárda sem.

Befejeződött a 2.hossz..

122
    Ibrahimovic lövése fél méterrel a kapu fölé ment.

122
    Ibrahimovicot rántja le Betao, szabadrúgás középről, 26 méterről a vendégeknek.

120
    Kettő percet hosszabbít még a játékvezető.

120
    Khlifa lőtt kapura jó 30 méterről, de mellé ment a lövés.

119
    BArbosát ápolták, most folytatódik a játék.

117
    Thiago Motta szándékosan belerúgott Barbosába, a játékvezető azonnal kiállította.