Lens – Girondins Bordeaux 2:3 (vége) | Évian Thonon Gaillard – Paris Saint-Germain 1:1 (bűnt. vége)
bűntető vége
Évian Thonon Gaillard
1:1 (1:1)
Paris Saint-Germain
szerda 17.04.2013, 20:55 • Parc des Sports, Annecy • Francia Kupa

Remek mérkőzést játszott egymással a két csapat, igaz a hosszabbításra elfáradtak kissé. a döntetlen a hosszabbítás végén is igazságos volt, majd a büntetőrúgásokat az Évian bírta jobban. Valószínűleg ők készültek is erre, bíztak abban, hogy eljutnak idáig.
    Továbbjutott tehát az Évian Thonon Gaillard a Paris Saint Germain ellen és ott vannak a francia kupa elődöntőjébe ! (23:45:36)

Barbosa is belövi!
    TOVÁBBJUTOTT AZ ÉVIAN THONON GAILARD!
    A tizenegyespárbajt 4-1-re nyerte az Évian!

Lavezzi belövi a bal felsőbe a jobbra vetődő Laquait mellett.
    3-1 az állás.

Khlifa is bevarrja a jobb sarokba!
    3-0 a hazaiaknak!

Thiago Silva a keresztlécre lövi!
    2-0 marad a hazaiaknak.

Sagbo belövi középmagasan a jobb sarokba!
    2-0 a hazaiaknak.

Ibrahimovic büntetőjét megfogja Laquait!
    Marad az 1-0 a hazaiaknak.

Sorlin belövi a jobb alsóba!
    1-0 a hazaiaknak.

Büntető lövés kezdete.

Az Évian fogja kezdeni a büntetőrúgásokat.

Az eredmény változatlan, így következnek a büntetőrúgások.
    Az első félidő után nem erre számítottunk, de a második félidő nem hozott annyira jó játékot. Helyzetek akadtak mindkét oldalon, de nem tudta kihasználni egyik gárda sem.

Befejeződött a 2.hossz..

122
    Ibrahimovic lövése fél méterrel a kapu fölé ment.

122
    Ibrahimovicot rántja le Betao, szabadrúgás középről, 26 méterről a vendégeknek.

120
    Kettő percet hosszabbít még a játékvezető.

120
    Khlifa lőtt kapura jó 30 méterről, de mellé ment a lövés.

119
    BArbosát ápolták, most folytatódik a játék.

117
    Thiago Motta szándékosan belerúgott Barbosába, a játékvezető azonnal kiállította.

116
    Lacour kapott sárgát egy durva belépőért.

115
    Ibrahimovic vette le a labdát, de nem tudott 10 méternél megfordulni vele, majd Layuait vette fel a labdát.

114
    Nagy helyzet volt Lavezzi lövése, eldönthette volna a meccset.

112
    A szögletet Betao kifejeli, jöhet az ismétlés, de ezt kifejelik a védők a mezőnybe.

111
    Armand jobb oldali beadását Lavezzi lőtte bele a labdát Laquaitba 10 méterről, szöglettel jöhet a PSG.

110
    Szabadrúgás a félpálya kétharmadától az Éviannak, a beadást azonban Douchez ütötte ki Khlifa elől.

109
    Douchez egy hazaadás után flegmán emelte ki a labdát, de Khlifa nem számított rá, pedig kapura fejelhette volna.

108
    Lavezzi volt lesen most a vendégektől, szabadrúgás a hazaiaknak.

107
    Ibrahimovic lökte egy előreívelésnél Laquaitot, szabadrúgás kifelé a hazaiaknak.

106
    Gameiro volt lesen a vendégektől.

106
    Csere a Paris Saint-Germainnél: lemegy Pastore, bejön Verratti.

106
    Elkezdődött a 2.hossz..

Befejeződött az 1. félidő hossz..

105
    Pastore vezette a labdát a középpályán, de Gameiro felé nem lett jó az indítása, lefülelték a labdát a védők.

103
    Wass lőtte fölé 24 méterről a szabadrúgást.

102
    Khlifát lökték el a tizenhatos előtt, szabadrúgás a hazaiaknak kiváló helyről!

102
    Gameiro most már egy lövéssel próbálkozott 20 méterről, de Laquait védett.

101
    Gameiro felé egy indítás, de hosszú lett a labda a csatárnak, de még oldlara rúgta , hogy bedobás legyen csak.

99
    Sagbo a tizenhatos bal sarkától fölé lőtte a labdát.

97
    Csere a Paris Saint-Germainnél: lemegy Menez, bejön Gameiro.

97
    Wass próbálkozott egy kapura lövéssel, de két méterrel mellé megy.

96
    Eddig semmi értelme a hosszabbításnak, csak lézengenek a fiúk a pályán.

94
    Nagyon kényelmesen gurigáznak a csapatok, kicsit fáradtak már mindkét oldalon.

92
    Barbosa kicsit elnézte, a szabadrúgása méterekkel a kapu fölé ment a középpálya felétől.

91
    Az Évian kezdte a hosszabbítás első félidejét.

Nem tudta a győzelmet kicsikarni egyik csapat sem, következik a kétszer 15 perc hosszabbítás.

91
    Csere a Évian Thonon Gaillardnál: lemegy Berigaud, bejön Mbarki.

89
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    Thiago Motta beadása kicsavarodott a kapu mögé, kirúgás a hazaiaknak.

88
    Wass mentése után ismét szöglet a PSG-nek .

86
    Szöglet a vendégeknek : a beadást Betao fejelte ki a kapu elől.

85
    Barbosa felé hosszú lett egy keresztlabda, bedobás a vendégeknek.

84
    Armand lökte Betaot, szabadrúgás a hazaiaknak a félpályájuk közepéről.

83
    Csere a Évian Thonon Gaillard-nél/nál: lemegy Rabiu, bejön Lacour.

81
    Rabiu lökte el Ibrahimovicot, szabadrúgás a vendégeknek a félpályáról.

79
    Nem tud igazán nagy helyzetbe kerülni a hazai csapat, pedig próbálnak támadni.

77
    Menez sérült meg, ápolni kell, áll a játék.

75
    Az Évian a vendégtérfélen adogat, majd Barbosa adja be a labdát balról, de elmegy keresztbe.

Szöglet a hazaiaknak ismét, Barbosa beadását kifejelik, majd Sorlin ellövi fölé a kipattanót.

73
    Ménez volt lesen, szabadrúgás a hazaiaknak.

72
    Szöglet a hazaiaknak : a beadást kifejeli Thiago Silva.

71
    Sagbo remekül passzolt a jobb szélről Berigaud elé, de Ő fél méterről a kapu mellé lőtt, de beleért Alex is.

69
    Khlifa felé egy előreívelés, de Thiago Silva elfejeli előle a labdát.

67
    Csere a Évian Thonon Gaillard-nél/nál: lemegy Ninkovic, bejön Barbosa.

66
    Csere a Paris Saint-Germain-nél/nál: lemegy Beckham, bejön Lavezzi.

65
    Ninkovic elnézte hol áll Betao a passza kiment, bedobás a PSG-nek.

63
    Egy gyors támadás végén Ibrahimovic Méneznek szánt passzát csípte el Betao és felszabadított.

61
    Wass hosszan szöktette magát a bal szélen, pedig nagy üres terület volt előtte. Bedobás a PSG-nek.

59
    Mottat találta fejbe egy felszabadító lövés, lent maradt a gyepen, ápolni kell.

58
    Sagbot lökte el Alex, szabadrúgás a hazaiaknak a félpályáról.

57
    Ibrahimovic ismét, de most nem lőtt, hanem be akarta cipelni a labdát a tizenhatosra, de a védők szerelték.

56
    Ninkovicot lökte el Thiago Silva, szabadrúgás a térfele közepéről az Éviannak.

55
    Ibrahimovic lövése 17 méterről, középről, centikkel ment csak mellé.

54
    Khlifa próbálkozott egy lövéssel, 28 méterről, középről, de pont Douchez kezébe emelte a labdát.

53
    Szöglet az Éviannak : Sorlin beadását Betaonak sikeról elfelelnie, de nem tudta a kapu felé irányítani a labdát.

52
    Hátul adogat az Évian, nem találnak rést most a visszahúzódó PSG védelmen.

51
    Szabadrúgás a hazaiaknak a kezdőkör vonalától.

49
    Igyekszik a vendégcsapat, de eddig csak az ívelgetések mennek, ezeket pedig fogja Laquait.

48
    Jallet bal loldali beadását Ibrahimovic kotorta kapura, de védte a Lbdát Laquait.

47
    Wasst buktatták a középpályánál, lent maradt, ápolni kell.

46
    A középkezdés után Ibrahimovicot akarták indítani, de hosszú lett a labda.

46
    A Paris Saint Germain indította útjára a labdát a második félidőben.

46

Remek találkozót láthattunk eddig, jól kezdett az Évian, de a PSG az első szögletét gólra váltotta.
    Ezt követően a vendégek fokozatosan átvették az irányítást, majd a legjobbkor- a félidő előtt- egyenlített egy kontrából az Évian.
    A második félidőben sok izgalom vár még ránk, a továbbjutás továbbra is nyitott!

45
    Nincs hosszabbítás az első félidőben.

44
    Kicsit váratlanul jött a gól, mint a PSG vezető találata is.

43
    Az Évian gólt szerzett!
    KHLIFA egy gyönyörű támadás végén 4 méterről lőtt a kapuba Sagbo erős középreadásából.
    Egyenlít az Évian!

41
    Beckham szögletét Ménez fejelte kapura de pont a gólvonalon álló Rabiut találta el, majd a védők felszabadítottak.

40
    Pastore lövését blokkolták a hazaiak, szöglettel jöhet a PSG.

38
    Szöglet az Éviannak ismét : a beadást kifejelték a védők.

36
    Wass viszi fel a bal szélen a labdát, de beadását Alex kifejeli.

34
    Pastore adja ki a labdát balra Matuidinek, de Ő nem adja be jól, a hazaiak a tizenhatosról kifejelik a labdát.

33
    A PSG tartja jól a labdát az utóbbi percekben, a középpályán adogatnak.

31
    Ménez felé egy beívelés de Laquait ismét figyelt és fogta előle a labdát.

30
    Rabiut lökték a félpályánál, szabadrúgás a hazaiaknak.

29
    A beadást Thiago Silva lőtte egyből kapura, de Laquait védte a lövést.

28
    Szöglet már a másik oldalon, Beckham adja be a labdát.

27
    Szöglet az Éviannak, a beadást Sagbo fejeli jócskán mellé.

26
    Khlifa is megpróbálkozott egy távoli lövéssel, de Douchez a kaopu fölé ütötte a labdát.

24
    Igyekszik az Évian, de eddig a távoli lövései voltak hatásosak.

23
    Rabiu 22 méteres lövését védte szépen Douchez. Szöglet a hazaiaknak.

21
    Wass tört előre a középpályán de a kényszerítője nem sikerült Sagbóval, a vendégeké a labda.

20
    Ibrahimovic volt lesen a vendégektől, szabadrúgás az Éviannak.

19
    Sagbo a jobb szélről adott be az öt és feles magasságában, de Douchez fogta a labdát.

18
    Beckham lőtte fölé a szabadrúgást.

17
    Szabdrúgás a PSG-nek, Ménez lerántásáért, 22 méterről.

16
    Sagbo 18 méterről kapura lőtt, de Douchez könnyedén védte a labdát.

15
    Menez kapott sárgát visszarántásért.

14
    Menez ment el jól a bal szélen, de beadását kifejelték a hazai védők.

12
    Ismét Laquait mentet egy indításnál Ibrahimovic elől.

11
    A szögletnél lökték Rabiut, szabadrúgás kifelé.

10
    Ibrahimovic elől mentett Mongongu, szöglet a vendégeknek.

9
    Douchez kapus fogta a hazai szögletet.

8
    Az első támadásából gólt szerzett a PSG! Az Évian nem adja fel, már jönnek is egy szöglettel.

7
    A PSG gólt szerzett!
    PASTORE nagyon nagy gólt lőtt a léc alá 18 méterről a léc alá.

6
    Rabiu jól ment el a jobb szélen, de beadását kifejelték a vendégek.

5
    Egy előreívelést kellett a hazai tizenhatosnál elrúgnia Laquaitnak Ibrahimovic elől.

4
    Ninkovic kerólt lövőhelyzetbe Sagbo paszából, de 14 méterről a hosszú sarok mellé lőtte a labdát.

2
    Berigaud kapott egy jó passz a tizenhatos vonalánál, be is fordult a labdával, de szerelte Thiago Silva.

1
    Sagbo felé egy indítás, de lefüleli a tizenhatos előtt labdát Alex.

1
    Az Évian Thonon Gailard kezdte az első félidőt.

1

Telt ház fogadja a csapatokat, a pályára vonuláskor.
    A mérkőzés hamarosan kezdődik!

A PSG a BL-ből ugyan már kiesett, de a Francia bajnoki cím és a Francia kupagyőzelem még begyűjthető trófea a számukra.
    Az Évian a legszebb álmai között őrzi a kupagyőzelmet, de ma egy fokkal közelebb kerülnek hozzá.

A Francia kupa elődöntője a tét a mai mérkőzésen.
    Az Évian TG a z első osztály listavezetőjét fogadja, a Paris Saint-Germaint.
    A hazaiak a bajnokságban a kiesésért küzdenek, míg a vendégek a bajnoki címért.
    Az Éviannak a kupa egy esély lehet a nemzetközi szereplésre, de a PSG sem szeretne alulmaradni, fontos trófea nekik a kupagyőzelem.
    Érdekes meccs vár ránk, talán meglepetést is okozhat hazai pályán az Évian!

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 20:55 - kor kezdődik.