West Ham United – Wigan Athletic 2:0 (vége) | West Bromwich Albion – Newcastle United 1:1 (vége) | Sunderland AFC – Everton FC 1:0 (vége)
Queens Park Rangers – Stoke City 0:2 (vége) | Norwich – Reading FC 2:1 (vége) | Fulham FC – Arsenal FC 0:1 (vége)
West Bromwich Albion
1:1 (0:1)
Newcastle United
szombat 20.04.2013, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Barclays Premier League

Az első félidőben a Newcastle játszott jobban és meg is szerezték a vezetést. A második játékrész egyértelműen a WBA fölényét mutatta, ez pedig meg is hozta az egyenlítést számukra. Az egész meccset nézve kiegyenlített volt a játék, igazságos döntetlen született. West Bromwich Albion – Newcastle 1-1. Köszönjük a figyelmüket! (17:55:43)

95
    Elliot lehúzta a beívelést.

95
    Utolsó lehetőség a WBA előtt: szöglet.

94
    Időhúzó csere a vendég oldalon: Cabaye hagyja el a pályát, helyén Gosling.

93
    Sissoko dührohamot kap egy elkövetett szabálytalanság után, amiért sárga a jutalma.

93
    A szöglet veszélytelen.

92
    Gutierrez tisztázott egy beadás után szögletre, közben pedig nekiment saját kapusának, aki leszedhette volna a labdát a levegőből. Sérülés szerencsére nem történt.

91
    Négy perc a ráadás.

90
    Kettős cserét hajt végre a hazai együttes: Lukaku és Fortune le, Thomas és Rosenberg fel.

89
    A sarokrúgás most veszélytelen, az egyik védő kifejelte a labdát.

89
    A WBA jut szöglethez.

87
    Cabaye kapott sárgalapot, hogy mire, azt senki nem tudja.

86
    Les miatt akad el a hazaiak akciója.

84
    Lukaku kapott remek felívelést, de Elliot a kapujából kifutva fejjel tisztázott a csatár elől.

82
    Lukaku ívelt középre a jobb oldalról, beadása centikkel volt csak magas az érkező Longnak.

82
    Elliot szedett össze egy Lukaku felé tartó mélységi indítást.

80
    Ameobi lőtt kapura, de kísérlete jócskán fölé szállt. Ameobi szögletet reklamált, a játékvezető kirúgást ítélt.

79
    Jobb oldalról harcolt ki szögletet a Newcastle.

77
    Újabb vendég csere: Haidara helyén Ben Arfa.

Gólok: 64. Jones – 9. Gouffran

Lapok:   87. Cabaye (NEW), 93. Sissoko (NEW)

West Bromwich Albion: Foster – Jones, McAuley, Olsson, Popov – Dorrans, Yacob (Long, félidőben), Morrison, Brunt – Fortune (Rosenberg, 90.), Lukaku (Thomas, 90.)
    Newcastle United: Elliot – Debuchy, Taylor, Yanga-Mbiwa, Haidara (Ben Arfa, 77.) – Perch, Cabaye – Gouffran (Ameobi, 70.), Sissoko, Gutierrez – Cissé

Játékvezetők: Mike Jones – A. Garratt, D. Richardson