Milsami – Soligorsk 2:1 (bűnt. vége) | FC Rubin Kazany – Jagodina 1:0 (vége) | FK Rudar – Śląsk 2:2 (vége)
GKS Piast Gliwice – Qarabag 2:2 (hosszabbítás vége) | Zilina – NK Olimpija 2:0 (vége) | Aktobe – Hödd 2:0 (vége)
Jeunesse – Ventspils 1:4 (vége) | Khazar – Maccabi Haifa 0:8 (vége) | Sturm – Breiðablik 0:1 (vége)
Keşla FK – Tromsö 1:0 (vége) | Häcken – AC Sparta Praha 1:0 (vége) | Liberec – Skonto Riga FC 1:0 (vége)
FC Utrecht – Differdange 3:3 (vége) | Lokomotiva Zagreb – Dinamo Minszk 2:3 (vége) | Prestatyn Town FC – Rijeka 0:3 (vége)
Aalborg – Dila Gori 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – FK Vojvodina Novi Sad 1:3 (vége) | Debreceni VSC – Strömsgodset IF 0:3 (vége)
Standard Liège – KR Reykjavík 3:1 (vége) | ÍBV Vestmannaeyjar – Crvena Zvezda 0:0 (vége) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (vége)
Hibernian – Malmö FF 0:7 (vége) | Lech Poznań – Honka 2:1 (vége) | St. Johnstone – Rosenborg BK 1:1 (vége)
FK Sarajevo – FK Kukësi 0:0 (vége)
FC Slovan Liberec
1:0 (1:0)
Skonto Riga FC
csütörtök 25.07.2013, 19:00 • Stadion u Nisy • Európa liga

Az első félidőben megszerzett góllal jutott tovább a Slovan Liberec. A vendégek csak most bánhatják igazán a kimaradt büntetőt.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (20:58:43)

62
    Rybalka fordult be a tizenhatoson belülre, de ott szerelték.

61
    A hazaiak rúghattak szögletet, de nem jelentett veszélyt.

60
    Kusnir blokkolt le egy lövést.

57
    A vendégek szöglete után kirúgás következik.

56
    Szemmel láthatóan a hazaiak próbálják tördelni a játékot, nekik jó ez az eredmény.

55
    Rybalka cselezgetett a középpályán, a passz már nem jó.

54
    Kovach indította a szélen Kalitvincevet, de beadásra már nem került sor, szereltek a vendégek.

53
    Delarge próbálkozott meg egy lövéssel, mellé ment.

51
    A hazaiak birtokolják többet a labdát, próbálják tartani az eredményt.

50
    Kovach szabálytalankodik Karasausks ellen, szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

49
    A hazaiak kapusa húz le a levegőből egy beadást.

48
    Kalitvincev ment el bal oldalon, majd adta be a labdát, a vendégek kivágták.

47
    Jelenleg a hazaiak állnak továbbjutásra, tekintettel az idegenben rúgott gólra.

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

46

Egy meglehetősen kemény, már-már durva első félidőt láthattunk, kevés szép játékkal.