Milsami – Soligorsk 2:1 (bűnt. vége) | FC Rubin Kazany – Jagodina 1:0 (vége) | FK Rudar – Śląsk 2:2 (vége)
GKS Piast Gliwice – Qarabag 2:2 (hosszabbítás vége) | Zilina – NK Olimpija 2:0 (vége) | Aktobe – Hödd 2:0 (vége)
Jeunesse – Ventspils 1:4 (vége) | Khazar – Maccabi Haifa 0:8 (vége) | Sturm – Breiðablik 0:1 (vége)
Keşla FK – Tromsö 1:0 (vége) | Häcken – AC Sparta Praha 1:0 (vége) | Liberec – Skonto Riga FC 1:0 (vége)
FC Utrecht – Differdange 3:3 (vége) | Lokomotiva Zagreb – Dinamo Minszk 2:3 (vége) | Prestatyn Town FC – Rijeka 0:3 (vége)
Aalborg – Dila Gori 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – FK Vojvodina Novi Sad 1:3 (vége) | Debreceni VSC – Strömsgodset IF 0:3 (vége)
Standard Liège – KR Reykjavík 3:1 (vége) | ÍBV Vestmannaeyjar – Crvena Zvezda 0:0 (vége) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (vége)
Hibernian – Malmö FF 0:7 (vége) | Lech Poznań – Honka 2:1 (vége) | St. Johnstone – Rosenborg BK 1:1 (vége)
FK Sarajevo – FK Kukësi 0:0 (vége)
FC Slovan Liberec
1:0 (1:0)
Skonto Riga FC
csütörtök 25.07.2013, 19:00 • Stadion u Nisy • Európa liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 19:00 - kor kezdődik.

Az Európa-liga második selejtezőkörének visszavágóján a Skonto Riga (lett) csapata a Slovan Liberec (cseh) otthonába látogat.
    Az első mérkőzésen a lettek 2:1-es győzelmet arattak hazai pályán. A Liberecnek sokat érhet az idegenben rúgott gól. Mindenesetre izgalmas találkozónak ígérkezik az összecsapás.
    Mindenkinek jó szurkolást kívánunk!

FC Slovan Liberec: Kovář – Kusnír, Kovách, Kelic, Frýdek – Husek, Rybalka – Kalitvincev, Pavelka, Delarge – Rabusic.

Skonto Riga FC: Grybauskas – Gabovs, Rode, Bulvitis, Osipovs – Mingazov, Fertovs, Laizans , Sinelnikovs – Karasausks, Sabala.

Játékvezetők: .

1

1
    A hazaiak kezdték a találkozót.

2
    A hazaiak kikaptak az első találkozón, így nekik mindenképpen gólt kell rúgni a továbbjutáshoz.

3
    Husek cselezgetett, majd rosszul továbbít.

5
    Lassan melegednek be a csapatok, meglehetősen kényelmesen passzolgatnak a játékosok.

6
    Mingazov szabálytalankodott, szabaddal jöhetnek a hazaiak.

8
    Hazai szöglet, nem jelentett veszélyt.

14
    A Liberec gólt szerzett!
    DELARGE góljával hamar vezetést szereztek a hazaiak.

16
    Nehéz helyzetben vannak a lettek, a bekapott gól kicsit meg is fogta őket.

17
    Rybalka játszotta meg ügyesen Pavelkát, akinek a beadását már kivágták a vendégek.

18
    A vendégek rúghattak szögletet, de a hazai kapus könnyedén lehúzta.

20
    Húsz perc után elmondhatjuk, hogy hazai fölény a pályán.

23
    Sinelnikovs kihagyta a bünetőt.

23
    Sárga lapos figyelmeztetésben részesül Kelic (FC Slovan Liberec).

25
    Sabala került helyzetbe, de mellé lőtte.