Milsami – Soligorsk 2:1 (bűnt. vége) | FC Rubin Kazany – Jagodina 1:0 (vége) | FK Rudar – Śląsk 2:2 (vége)
GKS Piast Gliwice – Qarabag 2:2 (hosszabbítás vége) | Zilina – NK Olimpija 2:0 (vége) | Aktobe – Hödd 2:0 (vége)
Jeunesse – Ventspils 1:4 (vége) | Khazar – Maccabi Haifa 0:8 (vége) | Sturm – Breiðablik 0:1 (vége)
Keşla FK – Tromsö 1:0 (vége) | Häcken – AC Sparta Praha 1:0 (vége) | Liberec – Skonto Riga FC 1:0 (vége)
FC Utrecht – Differdange 3:3 (vége) | Lokomotiva Zagreb – Dinamo Minszk 2:3 (vége) | Prestatyn Town FC – Rijeka 0:3 (vége)
Aalborg – Dila Gori 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – FK Vojvodina Novi Sad 1:3 (vége) | Debreceni VSC – Strömsgodset IF 0:3 (vége)
Standard Liège – KR Reykjavík 3:1 (vége) | ÍBV Vestmannaeyjar – Crvena Zvezda 0:0 (vége) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (vége)
Hibernian – Malmö FF 0:7 (vége) | Lech Poznań – Honka 2:1 (vége) | St. Johnstone – Rosenborg BK 1:1 (vége)
FK Sarajevo – FK Kukësi 0:0 (vége)
FK Sarajevo
0:0 (0:0)
FK Kukësi
csütörtök 25.07.2013, 21:00 • Asim Ferhatovic Hase • Európa liga

Gól nélküli mérkőzést láthattunk, ami egyúttal azt is jelenti, hogy az albánok jutottak tovább. A hazaiak végigtámadták a mérkőzést, több nagy helyzetük is volt, büntető is, mégsem sikerült bevenni a vendégek kapuját. Gól nélkül pedig nem juthatták tovább.
    Köszönöm megtisztelő figyelmüket. (23:01:13)

90+3
    Karabeci kap sárga lapot a végén.

90+3
    A vendégek már nagyon a végét várják...és nem is sok maradt belőle.

90+2
    Alikaj jött be Progni helyett..

90
    Három perc lesz a hosszabbítás.

90
    Haurdic próbálkozott egy lövéssel. Mellé ment.

89
    A hosszabbítással együtt még néhány percet kell kibírni a vendég csapatnak. Gyakorlatilag csak a hazaiaknál a labda

88
    Todorovic lövését Halili fogta.

86
    Husenbasic került helyzetbe, de nem találta el jól a labdát.

85
    A vendégek támadót hoztak le, középpályás ment fel. Nyilván már nem a gólszerzés a cél, hanem az eredmény megtartása.

84
    Hoxha helyett Manuka a pályán.

83
    A frissen bejött Osmaganic próbálkozott meg egy lövéssel, de elkerülte a kaput.

81
    A hazaiak többször jártak közel a gólhoz, de semmi nem sikerül nekik a mai estén.

80
    Tíz perc maradt hátra a találkozóból.

78
    Nyomnak a hazaiak.

77
    Tadejevic lőtt, de gól most sem született.

76
    A hazaiak minden cserelehetőségüket kihasználták, mindent egy lapra tettek fel.

72
    Kevesebb mint húsz perc maradt a találkozóból.

71
    Kimaradt helyzetek, kihagyott büntető....Mi kell még a hazaiaknak a gólhoz?

67
    Büntetőhöz jut a Sarajevo. Sunjevaric ellen szabálytalankodtak.

65
    A Sarajevo bánhatja, hogy gólra játsszák a futballt, ugyanis pontozással már simán nyert volna.

64
    Fokozza a nyomást a hazai alakulat, most Haurdic révén veszélyeztettek.

63
    A hazaik közel voltak a gólhoz, de Todorovic kihagyta a helyzetet.

61
    Dupovac volt szabálytalan, szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

60
    Harminc perc maradt hátra a találkozóból, továbbjutásra a vendégek állnak.

58
    Halili jött ki jól a kapujából egy előrerúgott labdára.

57
    Suljicot indították a szélen, aki Todorovicot kereste a labdával, de a vendégek védelme tisztázott.

56
    Malotáról megy ki a labda, bedobással jöhetnek a hazaiak.

55
    Az első mérkőzésen öt gólt is láthattunk, most eddig egyet sem.

54
    A második félidőben is hazai fölény van a pályán, de gólt eddig nem sikerült rúgniuk...gól nélkül pedig kiesnek.

52
    Hallaci szabálytalankodott a középpályán, szabaddal jöhetnek a hazaiak.

51
    A vendégek egyik játékosa indította Hoxhát, de könnyen elválasztották a labdától.

50
    Bal oldalon vezetett támadást a Sarajevo, Todorovicot keresték labdával, nem jutott el hozzá.

49
    Cimirot fejelt ki egy beadást.

48
    Haurdic lövését blokkolják a vendégek.

47
    A második félidő nagy kérdése, hogy a hazaiak gólra tudják-e váltani mezőnyfölényüket.

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

46

Gól nélküli első félidő után még mindig a vendégek állnak továbbjutásra. A hazaiak jóval többet birtokolják a labdát, de eddig nem sikerült bevenni Halili kapuját.
    Maradjanak továbbra is velünk.

45
    Egy perc lesz a ráadás.

44
    Malindi kap sárga lapot.

43
    Nem sok híján megszerezte a vezetést a hazai együttes. Tadejevic középről lőtt, de a labda elkerülte a kaput.

41
    A hazai szögletet könnyedén lehúzza Halili.

38
    Haurdic lépett volna ki egy labdával, végül bedobásra mentenek a vendégek.

36
    Tíz perc maradt hátra az első félidőből. A mérkőzés képe változatlan....hazai fölény, de komoly gólhelyzetek nélkül.

35
    A vendégek igazából csak a védekezéssel vannak elfoglalva, átadják a területet a hazaiaknak, igaz már a középpályán jól megszűrik a hazai támadásokat.

33
    Sunjevaric játszotta be középre a labdát, Todorovic nem fért a labdához.

31
    Tadejevic kereste passzával Todorovicot, de a védő kedvezőbb helyzetben volt, így csak bedobás lett belőle.

30
    15 perc maradt az első félidőből, egyre inkább átveszik az irányítást a hazaiak.

29
    Haurdic veszélyeztetett egy lövéssel, Halili védte.

28
    Peqini kap sárga lapot.

27
    Dzakmic szépen forgatta meg ellenfelét, majd Melunovicot játszotta meg.

25
    Todorovic került nem sok híján elég jó helyzetbe, de túlcselezte magát.

23
    Bandovic rúgta ki a labdát.

22
    A vendégek támadtak, elég sokáig tartották a labdát, de a kapuig nem jutottak el.

20
    Húsz perc után annyit megállapíthatunk, hogy némi hazai fölény van a pályán, de eddig még igazi gólhelyzetet nem tudtak kialakítani.

18
    Todorovic lövését fogta a vendégek kapusa.

17
    Tadajevic játszotta meg pontosan Haurdicot, akit viszont már szereltek.

16
    A hazaiak valamivel aktívabbak, Dzakmic próbálkozott egy hosszú indítással, de ott nem volt csapattárs.

15
    Hazai bedobás következhet.

13
    Todorovic ment el a bal oldalon, majd szerelték a vendégek.

11
    A vendégek rúghattak szögletet, de nem jelentett veszélyt.

9
    A mezőnyben folyik a játék, eddig egyik csapat se tudott helyzetet kialakítani.

8
    Haurdic szabálytalankodott Progni ellen, szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

7
    Todorovic cselezgetett a vendégek tizenhatosa előtt, lövésig már nem jutott.

5
    A hazaiak támadnak, de komoly helyzetig eddig nem jutottak...

4
    Suljic révén veszélyeztettek a hazaiak, de lövése mellé ment.

3
    Tadajevic indított, de Melunovic nem érhette el a labdát.

2
    Az első mérkőzést az albánok nyerték 3:2-re, de ez egy közel nem életbiztosítás nekik.

1
    A hazaiak kezdték a találkozót.

1

FK Sarajevo: Bandovic – Cimirot, Dupovac, Tatomirovic, Tadejevic – Dzakmić, Sunjevarić – Suljic, Haurdic, Todorovic – Melunovic.

FK Kukësi: Halili – Peqini, Brahja, Malacarne, Hallaçi – Allmuça, Malota, Karabeci – Progni, Malindi, Hoxha

Játékvezetők: .

Az Európa-liga második selejtezőkörének visszavágóján egy igazi balkáni találkozót követhetünk, ugyanis Sarajevo (boszniai) – Kukesi (albán) párharcra kerül sor. Az első mérkőzésen öt gólt is láthattak a nézők, mivel 3:2-re az albánok nyertek. De a Sarajevonak is sokat érhet az idegenben rúgott két gól. Érdekes találkozónak ígérkezik.