Milsami – Soligorsk 2:1 (bűnt. vége) | FC Rubin Kazany – Jagodina 1:0 (vége) | FK Rudar – Śląsk 2:2 (vége)
GKS Piast Gliwice – Qarabag 2:2 (hosszabbítás vége) | Zilina – NK Olimpija 2:0 (vége) | Aktobe – Hödd 2:0 (vége)
Jeunesse – Ventspils 1:4 (vége) | Khazar – Maccabi Haifa 0:8 (vége) | Sturm – Breiðablik 0:1 (vége)
Keşla FK – Tromsö 1:0 (vége) | Häcken – AC Sparta Praha 1:0 (vége) | Liberec – Skonto Riga FC 1:0 (vége)
FC Utrecht – Differdange 3:3 (vége) | Lokomotiva Zagreb – Dinamo Minszk 2:3 (vége) | Prestatyn Town FC – Rijeka 0:3 (vége)
Aalborg – Dila Gori 0:0 (vége) | Budapest Honvéd FC – FK Vojvodina Novi Sad 1:3 (vége) | Debreceni VSC – Strömsgodset IF 0:3 (vége)
Standard Liège – KR Reykjavík 3:1 (vége) | ÍBV Vestmannaeyjar – Crvena Zvezda 0:0 (vége) | Derry City – Trabzonspor 0:3 (vége)
Hibernian – Malmö FF 0:7 (vége) | Lech Poznań – Honka 2:1 (vége) | St. Johnstone – Rosenborg BK 1:1 (vége)
FK Sarajevo – FK Kukësi 0:0 (vége)
FK Sarajevo
0:0 (0:0)
FK Kukësi
csütörtök 25.07.2013, 21:00 • Asim Ferhatovic Hase • Európa liga

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 21:00 - kor kezdődik.

Az Európa-liga második selejtezőkörének visszavágóján egy igazi balkáni találkozót követhetünk, ugyanis Sarajevo (boszniai) – Kukesi (albán) párharcra kerül sor. Az első mérkőzésen öt gólt is láthattak a nézők, mivel 3:2-re az albánok nyertek. De a Sarajevonak is sokat érhet az idegenben rúgott két gól. Érdekes találkozónak ígérkezik.
    Mindenkinek jó szurkolást kívánunk!

FK Sarajevo: Bandovic – Cimirot, Dupovac, Tatomirovic, Tadejevic – Dzakmić, Sunjevarić – Suljic, Haurdic, Todorovic – Melunovic.

FK Kukësi: Halili – Peqini, Brahja, Malacarne, Hallaçi – Allmuça, Malota, Karabeci – Progni, Malindi, Hoxha

Játékvezetők: .

1

1
    A hazaiak kezdték a találkozót.

2
    Az első mérkőzést az albánok nyerték 3:2-re, de ez egy közel nem életbiztosítás nekik.

3
    Tadajevic indított, de Melunovic nem érhette el a labdát.

4
    Suljic révén veszélyeztettek a hazaiak, de lövése mellé ment.

5
    A hazaiak támadnak, de komoly helyzetig eddig nem jutottak...

7
    Todorovic cselezgetett a vendégek tizenhatosa előtt, lövésig már nem jutott.

8
    Haurdic szabálytalankodott Progni ellen, szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

9
    A mezőnyben folyik a játék, eddig egyik csapat se tudott helyzetet kialakítani.

11
    A vendégek rúghattak szögletet, de nem jelentett veszélyt.

13
    Todorovic ment el a bal oldalon, majd szerelték a vendégek.

15
    Hazai bedobás következhet.

16
    A hazaiak valamivel aktívabbak, Dzakmic próbálkozott egy hosszú indítással, de ott nem volt csapattárs.

17
    Tadajevic játszotta meg pontosan Haurdicot, akit viszont már szereltek.

18
    Todorovic lövését fogta a vendégek kapusa.

20
    Húsz perc után annyit megállapíthatunk, hogy némi hazai fölény van a pályán, de eddig még igazi gólhelyzetet nem tudtak kialakítani.

22
    A vendégek támadtak, elég sokáig tartották a labdát, de a kapuig nem jutottak el.

23
    Bandovic rúgta ki a labdát.

25
    Todorovic került nem sok híján elég jó helyzetbe, de túlcselezte magát.

27
    Dzakmic szépen forgatta meg ellenfelét, majd Melunovicot játszotta meg.

28
    Peqini kap sárga lapot.

29
    Haurdic veszélyeztetett egy lövéssel, Halili védte.

30
    15 perc maradt az első félidőből, egyre inkább átveszik az irányítást a hazaiak.

31
    Tadejevic kereste passzával Todorovicot, de a védő kedvezőbb helyzetben volt, így csak bedobás lett belőle.

33
    Sunjevaric játszotta be középre a labdát, Todorovic nem fért a labdához.

35
    A vendégek igazából csak a védekezéssel vannak elfoglalva, átadják a területet a hazaiaknak, igaz már a középpályán jól megszűrik a hazai támadásokat.

36
    Tíz perc maradt hátra az első félidőből. A mérkőzés képe változatlan....hazai fölény, de komoly gólhelyzetek nélkül.

38
    Haurdic lépett volna ki egy labdával, végül bedobásra mentenek a vendégek.

41
    A hazai szögletet könnyedén lehúzza Halili.

43
    Nem sok híján megszerezte a vezetést a hazai együttes. Tadejevic középről lőtt, de a labda elkerülte a kaput.

44
    Malindi kap sárga lapot.

45
    Egy perc lesz a ráadás.

Gól nélküli első félidő után még mindig a vendégek állnak továbbjutásra. A hazaiak jóval többet birtokolják a labdát, de eddig nem sikerült bevenni Halili kapuját.
    Maradjanak továbbra is velünk.

46

46
    A vendégek kezdték a második félidőt.

47
    A második félidő nagy kérdése, hogy a hazaiak gólra tudják-e váltani mezőnyfölényüket.

48
    Haurdic lövését blokkolják a vendégek.

49
    Cimirot fejelt ki egy beadást.

50
    Bal oldalon vezetett támadást a Sarajevo, Todorovicot keresték labdával, nem jutott el hozzá.

51
    A vendégek egyik játékosa indította Hoxhát, de könnyen elválasztották a labdától.

52
    Hallaci szabálytalankodott a középpályán, szabaddal jöhetnek a hazaiak.

54
    A második félidőben is hazai fölény van a pályán, de gólt eddig nem sikerült rúgniuk...gól nélkül pedig kiesnek.

55
    Az első mérkőzésen öt gólt is láthattunk, most eddig egyet sem.

56
    Malotáról megy ki a labda, bedobással jöhetnek a hazaiak.

57
    Suljicot indították a szélen, aki Todorovicot kereste a labdával, de a vendégek védelme tisztázott.

58
    Halili jött ki jól a kapujából egy előrerúgott labdára.

60
    Harminc perc maradt hátra a találkozóból, továbbjutásra a vendégek állnak.

61
    Dupovac volt szabálytalan, szabadrúgással jöhetnek a vendégek.

63
    A hazaik közel voltak a gólhoz, de Todorovic kihagyta a helyzetet.

64
    Fokozza a nyomást a hazai alakulat, most Haurdic révén veszélyeztettek.

65
    A Sarajevo bánhatja, hogy gólra játsszák a futballt, ugyanis pontozással már simán nyert volna.

67
    Büntetőhöz jut a Sarajevo. Sunjevaric ellen szabálytalankodtak.