Ferencvárosi Torna Club – Fehérvár 0:2 (vége) | Budapest Honvéd FC – Lombard Pápa FC 0:1 (vége) | Debreceni VSC – Mezőkövesd Zsóry FC 1:0 (vége)
Budapest Honvéd FC
0:1 (0:0)
Lombard Pápa FC
vasárnap 04.08.2013, 18:30 • Bozsik Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A Honvéd egy szoros mérkőzésen 1-0-ra kapott ki a Lombard Pápa ellen!
    A Honvéd az első félidőben nagyon jól játszott, egészen a 35. percig, amikor jött egy kiállítás méghozzá Lovric személyében.
    A 2. félidőben végig a Pápa uralta a mezőnyt és megis lett a végeredménye, mivel a végén sikerült 1 gólt összehozniuk!
    Köszönöm a figyelmüket, további szép estét kívánok önöknek! (20:30:01)

93
    A vendégek jól tartották a labdát a végén!

92
    Quinteronak jön a beadás, ráfejeli, Kemenes véd, de a partjelző már lest fújt!

91
    3 perc ráadás lesz!

90
    Az utolsó percbe léptünk!

88
    A Pápa gólt szerzett!
    Egy beadás után érkezik Griffiths, nem fogja senki, így könnyedén Kemenes kapujába fejeli a labdát.

Gólszerző GRIFFITHS.

87
    Szerintem most már örüljön a Honvéd, ha kihúzza x-re a mérkőzést, nagyon nyomnak a vendégek!

85
    Nem sokat van a hazaiaknál a labda!

84
    Folyamatosan támad a Pápa!

82
    Óriási helyzet maradt ki a vendég csapatnál!
    Supic adta be, de se Griffiths se Kenesei nem ért oda!

81
    Kenesei lőtt óriásit! Kemenesnek kellett védenie!

79
    Eszlátyi lövé fölé, jó 13 méterről!

77
    Amióta bejött a 2 támadó, folyamatosan a vendégeknél van a labda!

75
    Csere a Lombard Pápa FC-nél/nál: lemegy Nagy, bejön Eszlátyi.

75
    Csere a Budapest Honvéd FC-nél/nál: lemegy Tóth, bejön Kenesei.

75
    Orosz lőtt 20 méterről, óriási löket volt, a jobbfelső sarokba tartott a labda, Kemenes védett óriásit!

74
    Hamarosan cserélni készül a vendég csapat, méghozzá kettős csere lesz! Ezzel jelzik, hogy megszeretnék nyerni a mérkőzést!