ZTE – Balatonfüredi FC 1:2 (vége) | Tatabánya – Sárisáp FC 6:2 (vége) | Budaörs – Soroksár 6:3 (vége)
Budaörs
6:3 (1:0)
Soroksár SC
szerda 07.08.2013, 18:00 • Budaörsi SC Sporttelep, Budaörs • Felkészülési mérkőzések

Egy unalmas első félidő után, egy viszonylag izgalmas második félidőt láthattunk amely során 8 gól esett!

A Budaörs csapata végig uralta a mérkőzést, így nem meglepetés, hogy ők lettek a mérkőzés nyertesei.

A Soroksár SC csapata végig védekezett, 1-2 pillanat volt, amikor megtörték a hazaiakat, de a Budaörs csapata jól helyt állt, és végül 6-3-ra megnyerte a mérkőzést!

Köszönöm szépen a figyelmüket, további kellemes estét kívánok önöknek! (19:40:05)

91
    1 perc ráadás lesz.

90
    Ezzel a góllal beteljesült a soroksári csapat helyzete!

89
    A Budaörs gólt szerzett!
    Gólszerző BÁRÁNY.

88
    Nagyon szétesett a vendég csapat. Összevissza rúgdossák a Budaörs játékosait! Fél percenként áll a játék!

87
    A frissen beállt Dennis rúgott szabadrúgásból óriási bomba gólt! Gólszerző DENNIS.

87
    Most egy nagyon csúnya szabálytalanságot követően a Budaörs csapata rúghat szabadrúgást!

86
    Az elmúlt pár percben nem történt semmi érdekes a mérkőzésen, a csapatok már fáradnak, többnyire a középpályán folyik a harc a játékszerért.

84
    Ha nem vigyázz a vendég csapat, akkor bekaphatják az 5. mindent eldöntő gólt is!

83
    A soroksári csapat próbálja megszerezni az egyenlítést. Nagyon szétnyílt a védelmük.

81
    Dombai végzi el a szabadrúgást ami egyenesen a sorfalba száll!

80
    Nagyon jó helyről kb. 25 méterről rúghat szabadrúgást a Soroksár!

78
    Szépen járatják a labdát a hazaiak a középpályán.

77
    Letámadnak a budaörsiek, szeretnék bebiztosítani a meccset.

75
    Egy kis szünet után folytatódik a mérkőzés.

73
    Ivószünet következik!

71
    Egy beadást követően Joháczi helyezkedik jól és csúsztat az ellenfél kapujába.
    Gólszerző JOVÁNCZAI.

69
    Idáig nem valami színvonalas ez a mérkőzés, megye 2-be talán elmegy.

68
    Kitámad a Budaörs, ismét megakarják szerezni a vezetést!

66
    A Soroksár gólt szerzett!
    Egy kontrát követően nagyon szépen jön fel a vendég csapat, és egy szép összjátékot követően egyenlít a vendég együttes.
    Gólszerző NYILAS.

64
    Nagyon letámadnak a vendégek.

62
    Kitámad a vendég együttes, nagyon szétnyílt a hazaiak védelme!

60
    A második félidőben már 4 gól esett és még csak 15 perc telt el!

59
    A kapus mellett a bal sarokba gurítja a labdát.
    Gólszerző DOMBAI.

58
    Tizenegyeshez jut a vendég együttes!

57
    Gyönyörű szabadrúgás gól, jó 40 méterről

56
    Nagyon jó helyről rúghat szabadrúgást a hazai együttes.

55
    Most picit összezavarodott a hazai védelem és folyton eladják a labdát.

53
    A 2. gól után nem esik össze a vendég csapat és sikerül szépíteniük egy nagyon szép támadás után!
    Gólszerző MÁRKUS.

52
    Egy nagyon szép Pleván-Tüske összjáték után Pleván gurítja közvetlen a kapu előtt a kapuba bal sarkába a labdát!
    Gólszerző TÜSKE.

50
    Letámad a Budaörs, a vendégek beszorulnak a kapu elé!

49
    Jön a beadás, az egyik támadó belefejel és nem sokkal a kapu fölé pattan a labda!

48
    Egy technikai szabadrúgást követően a hazaiak rúghattak szabadrúgást a félpályán túlról.

47
    A szabadrúgás elakad a sorfalban!

47
    Igen jó helyről rúghat szabadrúgást a vendég csapat!

46
    A második félidőt a hazai csapat kezdte!

46

Az első félidő nem volt túl színvonalas, 2-2 helyzetet láthattunk a felektől. A Budaörsnek nagy szerencséje volt a gólnál.
    Többnyire a középpályán folyt a harc a labdáért.
    Hamarosan jövünk a 2. félidővel!

45
    A 46. percbe lépbe a játétkvezető le is fújja a mérkőzést!

45
    Értesüléseim szerint nem lesz ráadás.

44
    A szögletet követően nem éri el senki a labdát.

44
    Szöglet következik.

42
    Ezzel a góllal kinyilt a hazaiak védelme, meg is van az eredménye, óriási gól helyzetből mentett Pap Bence!

41
    Nagy kavaradás volt a tizenhatoson belül, Sajbán Máté pont jó helyen volt, és bepöcintette a kétségbeesetten kifutó kapus mellett a labdát.
    Gólszerző SAJBÁN.

38
    Elnézést kérek a Soroksár SC szurkolóitól, de még nem sikerült megszereznem a kezdő 11-et, de a félidőben mindenképp meglesz!

37
    Melegítenek a hazai cserék, vélhetően a szünet után fognak beállni.

36
    Jön a beadás, de kifejelik a jól helyezkedő védők.

36
    Egy szépen felépített támadás után a vendégek helyezkedtek jól, szöglet következik.

35
    A szabadrúgást beíveli Pleván, jön a fejes Csobánkitól, de méterekkel mellé megy!

34
    Mártonnal szembe szabálytalankodtak a jobb szélen, következhet a szabadrúgás!

33
    Nagyon szép támadást vezettek fel a vendégek!!! Gyönyörű indítás a bal szélre, jön a beadás, majd a lövés a szélről, de fölé megy!!! Óriási lehetőség volt!

31
    Jól jön be a labda, de a hazai védők jól helyezkednek és tisztázni tudnak!

31
    A vendégek rúghatnak sarokrúgást.

29
    Nagyon jól cselezte be magát Csobánki a hazaiak támadója, de az utolsó pillanatban szerelték!

28
    A vendégek járatják a labdát a középpályán.

27
    Most a vendégek voltak lesen. A soroksári csatár a lefújás után még a kapuba emelte a labdát, de már mindhiába, mert érvénytelen.

27
    Ismét a hazaiak voltak lesen, most Feil személyében.

25
    Egy technikai szabálytalanságot követően a hazaiak rúghattak szabadúgást a középpályáról, jön a beadás, de a kapus jól jön ki.

24
    A budaörsi csapat támadott le az ívószünet után, de a vendégek szépen védekeztek.

24
    Folytatódik a játék.

22
    Ivószünet van.

21
    Jön a beadás laposan, de a hazaiak jól védekeznek.

20
    A vendégek rúghatják meg első szögletüket.

20
    Nagyon jó kiugratást kapott a soroksári csatár, jól jött ki Pap, és kontrából jött Tüske, lőőőő! De a kapus védett!

19
    Egyenlőre nem veszik sietősre a mérkőzést a felek, hiszen eddig kapura lővést sem láthattunk.

19
    A vendégek szépen eljátszadoznak hátul.

18
    Nagyjából 40 méterről a vendégek végezhetnek el szabadrúgást.

17
    Ismét a Budaörs csapatánál van a labda.

15
    Egyenlőre kiegyenlített mérkőzést láthatunk az első 15 perc után.

9
    Sérülés miatt kért cserét Lovrencsics.

14
    Ismét a hazaiak támadtak, de a támadást a játékvezető lefújta, miután Bárány túl magasra emelte a lábát a labdalevételnél, ezzel veszélyeztetve ellenfelét.

13
    A hazaiak kapusa Pap rosszul rúgja el a visszagurított labdát és ezzel óriási helyzetbe hozva a vendégeket, de Pleván tisztázott!

12
    Most picig megszeppentek a hazaiak.

11
    A soroksári csapatnál most a labda.

10
    Most a középpályán küzdenek a labdáért a felek!

9
    Jön a beadás, de a kapus jól jön ki, és fogja a beívelt labdát!

8
    Tüskével szemben szabálytalankodtak a szélen, szabadrúgás befelé, jó 20 méterről!

7
    Ismét a hazaiak voltak lesen, bár szerintem ez messze nem volt az, a hazai kispad őrjöng!

7
    Most picit felszabadult a vendég együttes.

6
    Többnyire a hazaiaknál van a labda, a vendégek eddig nemigen tudtak beleszólni a mérkőzésbe.

5
    A Budaörs egyik támadója szabálytalankodott a vendégek 16-osán belül, kifelé szabadrúgás!

5
    Egy szépen felvezetett támadás után, ismét a hazaiak rúghatnak szögletet!

4
    Egyenlőre a középpályán folyik a párharc.

4
    A hazaiak támadnak le, de egyenlőre a vendég együttes jól védekezik!

3
    A hazaiak támadója Tüske Roland volt 1 jó méteres lesen!

2
    Rosszul ívelt beadás, a vendégek kifejelik.

2
    A hazaiak jutnak szöglethez!

1
    A vendégek kezdték a mérkőzést.

1

Hamarosan két jó csapat összecsapását olvashatják nálunk, hiszen a Budaörs SC a Soroksár SC-t fogadja!

A Budaörs csapata nagyon jól teljesített a felkészülési mérkőzéseken!
    Eddig 4 mérkőzésen 3 győzelem és 1 döntetlen.
    A hazaiakhoz 8 játékos érkezett, többek között támadók, hiszen a Budaörs az NB3 nyugati csoportját megszeretné nyerni és feljutni a NESS ligába.
    Tavaly már sikerült nekik ez a bravúr, de az osztályozó mérkőzésen kettős vereséget szenvedtek , így még egy szezont az NB3-ban kellett tölteniük.
    A Soroksár csapata szintén bomba formában van! Eddig mindegyik felkészülési mérkőzésükön dialadmaskodtak és ők is szeretnék újra megnyerni az NB3-mat, ugyanis az előző évadban nekik se sikerült az osztályozón kiharcolni a feljutást.

Üdvözöljük on-line oldalunkon. A mérkőzés 18:00 - kor kezdődik.

Gólok: 41. Sajbán, 52. Tüske, 57. Jovánczai, 71. Jovánczai, 87. Dennis, 89. Bárány – 53. Márkus, 59. Dombai, 66. Nyilas

Budaörs: Pap-Pleván-Csobánki-Márton-Rajnay-Ferjü.Sajbán.Feil-Bárány-Tüske
    Soroksár SC: Tarczy-Vass-Pandur-Farkas-Fábián-Lannert-Szabó-Kocsis-Nyilas-Márkus-Lovrencsics