ZTE – Balatonfüredi FC 1:2 (vége) | Tatabánya – Sárisáp FC 6:2 (vége) | Budaörs – Soroksár 6:3 (vége)
Budaörs
6:3 (1:0)
Soroksár SC
szerda 07.08.2013, 18:00 • Budaörsi SC Sporttelep, Budaörs • Felkészülési mérkőzések

Egy unalmas első félidő után, egy viszonylag izgalmas második félidőt láthattunk amely során 8 gól esett!

A Budaörs csapata végig uralta a mérkőzést, így nem meglepetés, hogy ők lettek a mérkőzés nyertesei.

A Soroksár SC csapata végig védekezett, 1-2 pillanat volt, amikor megtörték a hazaiakat, de a Budaörs csapata jól helyt állt, és végül 6-3-ra megnyerte a mérkőzést!

Köszönöm szépen a figyelmüket, további kellemes estét kívánok önöknek! (19:40:05)

91
    1 perc ráadás lesz.

90
    Ezzel a góllal beteljesült a soroksári csapat helyzete!

89
    A Budaörs gólt szerzett!
    Gólszerző BÁRÁNY.

88
    Nagyon szétesett a vendég csapat. Összevissza rúgdossák a Budaörs játékosait! Fél percenként áll a játék!

87
    A frissen beállt Dennis rúgott szabadrúgásból óriási bomba gólt! Gólszerző DENNIS.

87
    Most egy nagyon csúnya szabálytalanságot követően a Budaörs csapata rúghat szabadrúgást!

86
    Az elmúlt pár percben nem történt semmi érdekes a mérkőzésen, a csapatok már fáradnak, többnyire a középpályán folyik a harc a játékszerért.

84
    Ha nem vigyázz a vendég csapat, akkor bekaphatják az 5. mindent eldöntő gólt is!

83
    A soroksári csapat próbálja megszerezni az egyenlítést. Nagyon szétnyílt a védelmük.

81
    Dombai végzi el a szabadrúgást ami egyenesen a sorfalba száll!

80
    Nagyon jó helyről kb. 25 méterről rúghat szabadrúgást a Soroksár!

78
    Szépen járatják a labdát a hazaiak a középpályán.

77
    Letámadnak a budaörsiek, szeretnék bebiztosítani a meccset.

75
    Egy kis szünet után folytatódik a mérkőzés.

73
    Ivószünet következik!

71
    Egy beadást követően Joháczi helyezkedik jól és csúsztat az ellenfél kapujába.
    Gólszerző JOVÁNCZAI.

Gólok: 41. Sajbán, 52. Tüske, 57. Jovánczai, 71. Jovánczai, 87. Dennis, 89. Bárány – 53. Márkus, 59. Dombai, 66. Nyilas

Budaörs: Pap-Pleván-Csobánki-Márton-Rajnay-Ferjü.Sajbán.Feil-Bárány-Tüske
    Soroksár SC: Tarczy-Vass-Pandur-Farkas-Fábián-Lannert-Szabó-Kocsis-Nyilas-Márkus-Lovrencsics