Debreceni VSC – Diósgyőri VTK 4:0 (vége) | Fehérvár – Pécsi MFC 5:1 (vége) | Újpest FC – Budapest Honvéd FC 1:1 (vége)
Újpest FC
1:1 (1:0)
Budapest Honvéd FC
vasárnap 11.08.2013, 20:30 • Szusza Ferenc Stadion, Budapest • OTP Bank Liga

A Honvéd a második félidőben mutatott játékával rászolgált az egy pontra, de ha jobban koncentrálnak Marco Rossi fiai a befejezéseknél akkor mind a három pontot elvihették volna a Megyeri útról. Az első félidő eseménydús játéka után, a második félidőben az Újpest a Paks ellen, szintén a második félidőben, gyengécske játékát mutatta. A Honvéd ezzel a döntetlennel megszerezte első pontját a 2013/2014 idényben. Az NB I 3. fordulójának záró mérkőzésén tehát igazságosnak nevezhető döntetlen született a két fővárosi együttes összecsapásán. (22:29:17)

90+1
    Bavon játszotta magát tisztára majd adott középre, a labda centikkel Kabát lába előtt ment el.

90
    2 perc hosszabbítás.

90
    Ligot indította Bavont, aki elől Barát mentett bedobásra.

87
    Balogh indította Toricskát a jobb szélen, aki pontatlanul centerezett, így nem alakult ki helyzet.

84
    Diarra szabadrúgása után Vécsei elé pattant a labda, aki egy pattanás után 18 méterről centikkel lőtt a jobb kapufa mellé.

81
    Az utóbbi percekben sokat áll a játék a cserék és a sok fault miatt.

80
    Csere a Újpest FC-nél/nál: lemegy Holender, bejön Mancini.

78
    Csere a Újpest FC-nél/nál: lemegy Vasziljevics, bejön Toricska.

77
    Kabát 30 méteres szabadrúgását könnyedén húzta le Kemenes.

76
    Litauszki kapott sárga lapot.

75
    Vasziljevics kényszerítőzött Balogh-gal, majd Barát szorításában 7 méterről lőtt a kapu mellé.

74
    Újpesti győzelem esetén századik alkalommal győznének bajnoki mérkőzésen a kispestiek ellen.