4:0 (1:0)
S. S. Lazio
vasárnap 18.08.2013, 21:00 • Juventus Stadion, Torino • Olasz Szuperkupa

A Juventus FC megnyerte az idei olasz Szuperkupát!
    Az első félidőben még jól játszott a Lazio, de a másodikban öt perc alatt rúgott még két gólt a Juventus, a félidei egy mellé, majd Tevez az 55.percben feltette az i-re a pontot.
    A Juventus megérdemelten nyert a mai mérkőzésen! (22:56:05)

90
    Vidal esett el Biava mellett, a tizenhatoson beül, de nem fújt semmit a játékvezető.

89
    Floccari sarokkal tette a labdát Klose felé, de a csatár már lesen volt.

87
    Asamoah nem tudja levenni Pirlo keresztlabdáját, bedobás a félpályától a Lazionak.

85
    A Juventus nagyon jól játszik a második félidőben, most pedig már csak járatják a labdát a biztos vezetés tudatában.

83
    A Lazio még hajt a becsületgólért!

82
    Csere a Juventus FC-nél: lemegy Lichtsteiner, bejön Ogbonna.

81
    Asamoah rúgta fel Lulicot, szabadrúgás a Lazionak.

80
    Erőlteti a Lazio, de most megint csak a tizenhatosig jutnak el, ott rendre szerelik őket a Juventus védők.

78
    Candreva ügyeskedett a bal szélen, d e a beadása már nem lett jó senkinek.

77
    A kaput eltaláló lövéseken 7:6 az arány, de mégis ebből 4 már gól lett a Juvénak.

75
    Csere a Juventus FC-nél: lemegy Barzagli, bejön Caceres.

74
    Klose remekül fordult le Chiellinitől, de 16 méteres lövését Buffon lábbal védte.