HSC Csíkszereda – Budapešť 6:1 (vége) | DVTK Jegesmedvék – Ferencvárosi TC_dup 2:6 (vége)
HSC Csíkszereda
6:1 (1:0, 5:1, 0:0)
UTE Újpest Budapešť
hétfő 09.09.2013, 16:00MOL Liga

Annak ellenére, hogy két szoros harmadot játszott ellenfelével az Újpest, sima vereséget szenvedtek. Pedig a 14 kiállításból 9 a hazaiak oldalán esett, de ez sem tudta szorosabbá tenni a meccset. Kiütközött a két csapat közötti minőségi különbség. Győzött tehát a jobbik együttes, teljesen megérdemelten.

59:24
    Papp (UTE) botfogás miatt ül két percet.

59:03
    Teljes létszámban a hazaiak.

59:00
    Egy perc van hátra a mérkőzésből.

58:58
    Moldován (HSC Csíkszereda) fogta ellenfelét, így két percre le kell korcsolyáznia.

58:15
    Vajon tudja-e még növelni előnyét a székelyföldi csapat?

58:00
    Két perc van hátra a záró harmadból.

57:03
    Dorner (UTE) magas bottal való játék miatt pihen majd két percet.

57:00
    Nagy fordulatokat már nem tartogat a mérkőzés.

56:15
    A mai mérkőzésen a 11 kiállításból 8 a hazaiakra esett, a legutolsó vendégkiállítás a mérkőzés felénél volt, mégis 6:1 ide.

55:00
    Öt perc van hátra a mérkőzésből.

54:05
    Kiegészült a házigazda.

53:00
    Egyelőre nem tud élni az emberelőnyös helyzettel a fővárosi együttes.

52:05
    Adorján (HSC Csíkszereda) durva játék miatt áll ki két percre.

51:00
    Tulajdonképpen már mindkét csapat a találkozó végét várja.

Tinta Sándor

Gólok és gólpasszok: 13. Novák (Becze, Tranca), 28. Novák (Tranca), 29. Szőcs (Molnár Zs.), 30. Becze (Novák), 32. Góga (Hruby, Mihály), 40. Becze (Tranca, Salló) – 40. Ódry (Sommer, Dorner)

HSC Csíkszereda: Ruczuj – Flinta, Nagy, Becze, Mihály, Tranca – Hruby, Goga, Moldován, Novák, Farkas – Kósa, Papp S., Molnár Zs., Szőcs, Bíró – Adorján, Salló, Molnár Z., Hildebrand, Péter
    UTE Újpest Budapešť: Hajek – Horváth, Grigors, Fekti, Virág, Coleman – Maklári, Kuusk, Dorner, Papp Cs., Ódry – Zalavári, Sommer, Szirányi, Dömötör – Hodos

Játékvezetők: Juhász, Druga – Ozsváth, Székely